Всичко за правенето на уеб страници и езици за програмиране.
DNP - помощник
Работя с няколко хостинг компании, но най-голямо впечатление ми правят Суперхостинг. Имат много бърз съпорт, който помага винаги. Често виждам че се рекламират като партньор на събития, което е много важно за мен.
mimilisa - специалист
Единствено от християнски подбуди искам да споделя, че трудно бих избрала българска хостинг компания .
Била съм клиентка на JustHost и съм изключително доволна от тях.
За малко пари /споделен хостинг/ огромни пакети от услуги и за капак, когато си затворих преждевременно сайта ми върнаха парите до цент, като бяха сметнати до ден. Само ме попитаха дали случайно не се нуждая от помощ и това беше.
Скоростта отлична, като се има предвид , че аз не съм специалист който може да си настрои професионално сайта. Не съм имала никога никакви проблеми с тях.
Горещо препоръчвам! :supz:
DNP написа:
Работя с няколко хостинг компании, но най-голямо впечатление ми правят Суперхостинг. Имат много бърз съпорт, който помага винаги. Често виждам че се рекламират като партньор на събития, което е много важно за мен.
Аз също работя основно със superhosting, може би от бг. компаниите имат най-добро клиентско обслужване .. за другото (пакети и цени) практически почти всички предлагат близки неща ;)
ICN и Hosttox. И двата съм ги ползвал и нямат грешка :-)
shipochki - напреднал
Аз също ползвам услугите на ICN и съм много доволен.
манихеин - специалист
И аз също съм много доволен, откакто ползвам услугите на "Корега"
stefan_mil4ev - специалист
Аз ползвам хостБГ, не мога да се оплача. Цената им е добра за това което получаваш.
gechevp - специалист
Аз ползвам само хостинг.бг
До сега не съм имал проблеми, както с хостинга, така и със съпорта :)
Kondor1 - специалист
"Домейнът Hosting.bg се продава." За тоя ли говориш или на host.bg казваш хостинг?

Тема "Кои според вас са стабилните хостинг компании у нас." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: