Всичко за правенето на уеб страници и езици за програмиране.
bulchat - напреднал
Много съм доволен ор ICN.bg Имам няколко сайта при тях и не мисля да се местя за сега, най-малкото, защото имат денонощен съпорт, който при зададен въпрос или поява на нередност ти отговарят в рамките на 30 мин. Другия хост, който ползвам са сайтовете ми с по малко потребление е hostbulgaria.com също бърза реакция,по-евтини планове, но с по-слаби ресурси... Един вид малко любителски :)

По въпроса за платеното намиране по дума в гугъл, не виждам защо да е нечестно!? Та нали става въпрос за бг(българия) и хост;) Всички знаем, че който си плаща, е с една крачка пред другите!
Lazy_666 - специалист
Аз лично ползвам суперхостинг и съм доволен от тях. Направиха един гаф в миналото, но поне бързо го възстановиха. Съпорта им е... бърз и има познания. Общо взето 2 години вече нямам ядове с тях.

Преди време имах близка среща с хост.бг и да си призная, не бях особено очарован.
Спейс.бг имаха някакво недоразумение за админ панел, което да си призная, просто не си направих труда да разучавам.
asenlynch - специалист
Аз ползвам услугите на "хост България" http://www.hostbulgaria.com/
Сайтът ни е много нов - около един месец, та не бих могъл да дам компетентно мнение, още повече, че за първи път правя сайт и респективно - ползвам хостинг услуги и база за сравнение нямам.
За сега не съм имал проблеми нито с отваряне на сайта, нито с ъплоуд по него.
Пингът до него ми е 3 милисек.
Най-лаишки си мисля, че съм доволен.... :-D
torbalan - Дървен философ
проблемите идват, когато почнеш да ползваш бази данни...
това товари машините на хостинг компаниите и те почват да ти правят въртели...
asenlynch - специалист
С риск да оспамя темата - аз, като един краен лаик не знам за какво ще ми трябват бази данни в сайта....
А знаещите да не се смеят! :evil:
torbalan - Дървен философ
ами зад този форум, какво мислиш, че стои?
изобщо зад всеки динамичен сайт има база данни...

потребители
продукти
стоки
услуги
картини
снимки
клипчета
филмчета
музика
цени
описания

изобщо информацията за всичко, за което се сетиш, се пази в база данни :)

друг е въпроса, че често пъти вместо база данни се получава боза от данни :)
asenlynch - специалист
torbalan написа:
ами зад този форум, какво мислиш, че стои?
изобщо зад всеки динамичен сайт има база данни...

потребители
продукти
стоки
услуги
картини
снимки
клипчета
филмчета
музика
цени
описания

изобщо информацията за всичко, за което се сетиш, се пази в база данни :)

друг е въпроса, че често пъти вместо база данни се получава боза от данни :)
Т.е. когато се овеличи базата данни, заради по-голям обем върху сървара ще си покажат рогата.... :)
torbalan - Дървен философ
ами то с увеличаването на базат - всички проблеми се увеличават...
особено ако не е особено съвършенно написан кода, дето я обслужва...
asenlynch - специалист
А след колко време би трябвало да усетя вдигане на рейтинга (надявам се де :) )?
Имам регистрация в около 80 директории, а общо линкове в около 140.
Но сайтмап реално ще правя сега де.
Това доста ли касае рейтинга или само индексирането?
Благодаря ви предварително!
sdeath - специалист
Аз съм много доволен от суперхостинг - поддръжката е добра , в началото имах доста затруднения с хостинга си и , и винаги в рамките на 30-40 мин до час имаше решение на проблема ми, а веднъж си и затрих без да искам базите с данни , веднага бяха възстановени от бакъп който е направен сутринта и така почти нямаше разлика с тези които бях изтрил. Наложи ми се да прехвърля единия хостинг на 3-то лице пак нямаше никакъв проблем за 30-40 мин. всичко беше прехвърлено и направено. Въобще добре се справят и съм доволен. Сигурно има и по-евтини еквиваленти, но не ги знам толкова всичките в БГ.

Тема "Кои според вас са стабилните хостинг компании у нас." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: