Всичко за правенето на уеб страници и езици за програмиране.
манихеин - специалист
Само от Гугъл могат да отговорят вярно на въпросите ти. Всеки, който се е занимавал с ОТМ (СЕО) знае, че доста от "правилата" на Гугъл са само на хартия, а иначе действат други правила, които разработчиците се опитват да налучкат, базирайки се на опита си.
b1bobi - напреднал
asenlynch написа:
А след колко време би трябвало да усетя вдигане на рейтинга (надявам се де :) )?
Имам регистрация в около 80 директории, а общо линкове в около 140.
Но сайтмап реално ще правя сега де.
Това доста ли касае рейтинга или само индексирането?
Благодаря ви предварително!
За кои думи или фрази?
asenlynch - специалист
b1bobi написа:
asenlynch написа:
А след колко време би трябвало да усетя вдигане на рейтинга (надявам се де :) )?
Имам регистрация в около 80 директории, а общо линкове в около 140.
Но сайтмап реално ще правя сега де.
Това доста ли касае рейтинга или само индексирането?
Благодаря ви предварително!
За кои думи или фрази?
Вълнуват ме следните ключови фрази 'ламиниран паркет Петрич' , 'слънчеви бойлери сандански', врати, дограми, щори и ремонтни услуги все Петрич, Сандански, Кресна...Това е..Достатъчно ще ми е при написване на 'слънчеви бойлери Петрич' да съм поне на 3-то място... :-D
b1bobi - напреднал
Пробвай да линкваш от социални медии и би трябвало да се получи. Добре е, че нямаш почти никаква конкуренция.
asenlynch - специалист
Пейдж ранка ми е 0 все още , но ще видим... :-D
Я сега една безплатна сео консултация: какви сео-инструменти да ползвам? :?
bulhomes2 - майстор
asenlynch написа:
Вълнуват ме следните ключови фрази 'ламиниран паркет Петрич' , 'слънчеви бойлери сандански', врати, дограми, щори и ремонтни услуги все Петрич, Сандански, Кресна...Това е..Достатъчно ще ми е при написване на 'слънчеви бойлери Петрич' да съм поне на 3-то място... :-D
В Петрич и Сандански Ви правят едни малки указателчета на фирмите, които ги дават безплатно до всеки дом. С гарнция ще ти доведат повече клиенти от Google-тo. Все още. Все пак говорим само за 2 града, които те интересуват.
b1bobi - напреднал
asenlynch написа:
Пейдж ранка ми е 0 все още , но ще видим... :-D
Я сега една безплатна сео консултация: какви сео-инструменти да ползвам? :?
Дали е 0 или 4 не играе почти никаква роля в класирането. Трябват ти линкове с котва фразите, които искаш да класираш. А инструменти няма, освен кратуна.
asenlynch - специалист
b1bobi написа:
asenlynch написа:
Пейдж ранка ми е 0 все още , но ще видим... :-D
Я сега една безплатна сео консултация: какви сео-инструменти да ползвам? :?
Дали е 0 или 4 не играе почти никаква роля в класирането. Трябват ти линкове с котва фразите, които искаш да класираш. А инструменти няма, освен кратуна.
Тези линкове в директории ли да ги слагам?
А по отношеение на кратуната- има, но глава не :-D
b1bobi - напреднал
В директории нали си го добавил. Сега почни в социалните мрежи.
asenlynch - специалист
Благодаря за ммненията и съветите!
Що се отнася до малките брошуки, bulhomes2, вече се включихме, но по въпроса за интернет, реклама и привличане на клиенти, то до сега от всички рекламни акции ( а съм правил и реклама по радиото) при мен сработиха само две: брошури по възлови места и обяви и сайтове (мой и на партньори)

Тема "Вдигане на сайтовете в GOOGLE" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: