Всичко за правенето на уеб страници и езици за програмиране.
rohach - напреднал
търся някои специалист за изработка на сайт или да ми препоръчате някои , които би се наел . харесал съм си име на сайта . завършва на -com ( предпочитам на бг , но излиза по скъпо) . галерия , ценова , листа , меню на бг , ен и т.н. приемам и съвети за визията на сайта . нека пишат само сериозни хора да не си губим времето . интересува ме и краината цена с хостинга и изработката на саита .
Последна промяна от rohach на ср фев 16, 2011 3:55 pm, променено общо 1 път.
torbalan - Дървен философ
http://wstudiopixel.com/index.html

разгледай портфолиото... долу в ляво са сайтовете...

ако ти хареса - действай, ако трябва ще помагам и аз :)
Bobby - специалист
Приятел препоръчвам ти да си публикуваш и бюджета, защото сайтове се правят за 100 и за 10000 лв., така че виж кой да наемеш. Ако .BG домейнът ти се вижда скъп, значи предполагам, че и бюджета ти не е голям, по-добре се ориентирай към сайт с готов скрипт като JOOMLA.
rohach - напреднал
откинахте ми главата . боби , това за 10 000 не съм го прочел да знаеш . офертата на банката не е много голяма от 300 до 500(с родилни мъки) лв макс . естествено колкото по-евтино , толкова по-евтино .
torbalan - Дървен философ
за тоз бюджет в най-добрия случай ще намериш някой, дето да ти инсталира джомла или нещо подобно...

в този ред на мисли - вземи прочети как се инсталира и опитай да се справиш сам... не е трудно :)

или евентуално ако искаш някакъв съвсем статичен сайт, който изобщо да няма админска част :)
Bobby - специалист
Ако искаш да поспестиш пари ето ти малко разяснения.

Както писах вече в една тема аз съм фен на www.icn.bg, казвам фен, защото целта ми не е да ти ги "продам", а да ти помогна ,със същият успех можеш да отидеш и при superhosting.bg и host.bg.

Цена на .COM домейн - com 18.66лв. /година/
Цена на хостинг (това е мястото където ще сложиш домейна си, тоест файловете.) - 3.60лв/месец = 43.2 /година
общо към 62 лв. на година ти е удоволствието да си имаш сайт (домейн+хостинг).

Тук идва екстрата наречена CPANEL, набор от 100ина БЕЗПЛАТНИ и доста полезни скрипта, които вървят с домейна, дори и форума от който четеш това може да се инсталира с 3-4 клика от CPANEL.

От CPANEL можеш да си инсталираш JOOMLA и още няколко други скрипта с кошница, това е термин ,който подсказва, че този скрипта може да се използва като on-line магазин.

Дотук-добре, но идва момента в който имаш готов новоинсталиран JOOMLA например, ако си начинаещ, просто няма начин да се справиш с админа.

Има спец. сайтове които могат да ти подскажат как да си нагласиш-това онова, но да знаеш, че ако някой ти сложи JOOMLA и ти иска 1000 лв. например, си е пладнешки обир.

Една позната я одрусаха едни "хакерчета" с 2000 лв. за сайт.....JOOMLA.

Това ,ако има нещо пиши, дано съм те понасочил.
b1bobi - напреднал
За малък сайт на един език с галерия, контактна форма, имейл на домейна и до 10-15 статични страници мога да ти взема около 200 лева. Домейн и хостинг около 50 лева за първата година. Станаха 250 и един готин дизайн за 35-40 долара. Демек за 300 лева го имаш. Ако искаш и английски например цената отива на около 450. В цената на сайта влиза направена он-пейдж сео оптимизация за до 2-3 думи или фрази. Тази цена е при положение, че в галерията ще имаш до 200-300 снимки. За повече цената на хостинга става около 10-15 лева на месец и сам можеш да си направиш сметката.

Ако ти изнася драсни едно лс.
rohach - напреднал
сайта е в процес на изработка . благодаря на всички които се отзоваха и ми обясниха някои неща !

Тема "изработка на сайт ( намерих фирма , вече не търся)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: