Всичко за правенето на уеб страници и езици за програмиране.
Подчертавам пак, че само при www.google.bg забива. Профи ти за това ли говориш или по принцип забивания?
Само при Google, английска версия, имах, други забивания нямам.
Ха. Форума автоматично си слага линковете. Сега го забелязвам от предния ми пост. Не съм му слагал линк, и при редактиране няма [url][/url]....

Ще пробвам с http://www.livadeto.com

ПП. и реклама си направих.... :lol:
ПП2. СТАВА!!! Не знаех за тази опция.
bulhomes2 написа:Адаш, кажи ти какво е според теб!

Ба ли му мамата...
Ако при мен е забивал някога щях да ти кажа причината....
Според мен няма нищо общо с Adobe...
Я пробвай да затвориш браузъра и после в командната линия да напишеш "ipconfig /flushdns" без кавичките

@profy - добавката на Adobe е един Active X за Explorer и друг plug-in за Mozilla...
То па не ще сега да забие. Пробвах го това. Едно черно прозорче излиза за секунда и изчезва.
Тц. Пак не става. Сега заби. Изгасих хрома, пуснах ipconfig /flushdns в Run, пуснах пак хрома - пак няма гуглето...

пп. Докат пиша пак се яви... Шантава работа...

Прикачен файл

google.jpg
google.jpg (38.69 KиБ) Видяна 1626 пъти
Тъй. Сега съм си в нас и проблема го няма. В нас съм с обикновен неограничен кабелен интернет
Opssssss

Искрено съжалявам, че занимавах цялата аудитория с проблема си. Продължава и тук въпреки, че другите 3 компютъра нямат проблеми. Следователно проблема е някъде в Windows-а ми. Миналата седмица му върнах уж чисто копие (image), но явно ще си играя с нови инсталации.... но по-ме съмнява, че ще е с нови лаптопи...
Преди да почна да сея мозък, да питам - от един и същ доставчик ли ползваш връзка към Мрежата?
Що не си праснеш една Опера-за мобилен нет е супер.В момента пиша през нея по GSM-а.

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Уеб дизайн, PHP, MySQL, JavaScript, HTML..”