Всичко за правенето на уеб страници и езици за програмиране.
Osiris - специалист
Аз съм с джумла :? и съм доволен! :weedman:
pipilica - майстор
И аз съм с джумла и съм доволен.
Дай да видим сайта.
Osiris - специалист
Някъде се беше скрил пописа :lol: :?
kekata - напреднал
Фен съм, бачкам с Джумла от 2006 - ако някой има нужда от съвет - мога да помогна :)
hackera457 - помощник
Joomla е не толкова проста система. В нея бъговете не са много но в самите модули които се инсталират са бъгави и лесно може да създадат възможност за SQL injection, XSS атака и другите видове. Системата е за хора неразбиращи от PHP/MySQL, но имащи желание да имат някакъв уеб сайт. Така че всеки сам си решава дали ще я ползва или не
pipilica - майстор
Добре де ти кво ще препоръчаш за по-добър аналог на Джумла-та.
shipochki - напреднал
pipilica написа:
Добре де ти кво ще препоръчаш за по-добър аналог на Джумла-та.
WordPress е аналога.
За това коя СМС е по добра има доста спорове но , като чели надделяват мненията в полза на WordPress .Аз лично нямам предпочитания .Имам два сайта на Wodpress един на Joomla . С Wodpress-са се работи по-лесно но пък от гледна точка на сигурноста с Joomla-та съм нямал проблеми. Все пак не съм специалист в СМС-ите , просто лични наблюдения и поглед върху мненията из нета.
hackera457 - помощник
pipilica написа:
Добре де ти кво ще препоръчаш за по-добър аналог на Джумла-та.
e107, phpFusion
Wordpress - само ако искаш да има блог
pipilica - майстор
Мда фърлих по едно око на това е107 и на тоя фузион и като че ли са добри, ти кво ще ми препоръчаш да човъркам.
Не няма да е блог, искам да си правя сайт с фотогалерия, магазин и други простотии ако ми вържат окото. Нещо почти като Джумлата, че почти свикнах как се работи на нея.

Тема "Няма ли фенове на Джумла ???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: