Всичко за правенето на уеб страници и езици за програмиране.
kuger - майстор
Пускам темата и тук!

Накратко, реставрирана преди три години църква на село. Монтирали са система за видеонаблюдение, но... паролата е загубена. Май безвъзвратно. Днес се свързах с човека, монтирал системата, но и той не е запазил паролата. Няма я никъде записана.
В момента на монитора излизат само надписи "NO VIDEO". При опит за влизане в системата иска парола и до там.
DVR е Hikvision, точно модела не успях да разчета, че си забравих цайките.

Въпроса ми е, какво може да се направи и въобще може ли?
kuger - майстор
нед май 16, 2021 9:26 pmamdatlon написа:
https://www.hikvision.com/ueditor/net/u ... 403cde.pdf
Благодаря, но там няма интернет, устройството е автономно, само с харддиск е. А, и аз съм много на "Ви" с английския и мъъничко по-добре с компютрите :sad:
Определено няма да се справя.
kozl - майстор
Според описанието, което ти постна amdatlon, първоначалната парола се предполага да е 12345, ако не е сменяна след инсталацията на видеонаблюдението.
Пробвано ли е?
При мен DVR (друга марка) още си е с първоначалната парола, която е 123456.
kuger - майстор
пон май 17, 2021 7:22 amkozl написа:
Според описанието, което ти постна amdatlon, първоначалната парола се предполага да е 12345, ако не е сменяна след инсталацията на видеонаблюдението.
Пробвано ли е?
При мен DVR (друга марка) още си е с първоначалната парола, която е 123456.
Достъп до рекордера имам само в неделите. Така, че ще чакам. Пробвах поредици от четири еднакви и четири последователни цифри. До 5 и 6 не допрях, че стопих лимита на опитите.
Направих си регистрация на сайта на Hikvision, там има опция за "забравена парола". Ще питам и там, но ще трябва да наснимам стикерите по рекордера, може да ми поискат нещо, да съм готов.
Ще пробвам всичко, което ми предлагате, дано стане.
Защото вече изчезна косачката за трева.
пп: Гордея се с тази църква, мила ми е, а и там съм кръщаван.

Тема "Изгубена парола за DVR, моля за помощ!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: