• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
Mapek - специалист
Мислех те за по-проницателен - смяташ ли, че еднозначно може да се посочи абсолютния победител? Ти би ли могъл да го направиш? Смяташ ли, че е лесно безпристрастно да обявиш:"това е най-добро"? Аз лично не бих могъл да кажа това за по-малко от 5 неща (определено изключвам моето).
Ти в крайна сметка защо се вълнуваш толкова от финала? Факта, че се възмущаваш от "вкарването но нови играчи" ми звучи, че ти наистина се надяваш на тази награда. Остави, че е нескромно, направо е нарцистично.
Единственото, в което бих се присъединил е някакво определено заявяване има ли още и колко неща за качване. Наистина определено вече се дразня, че влизам тук за да видя дали най-после не е дошъл финала, а вместо това намирам всякакви други неща ...
Стефко - специалист
Вече ми е все тая кой ще спечели. От началото до сега всичко е опорочено. Чудя се чий го диря още тук?
baretata_7_62 - специалист
Не се карайте, е сега ще ги прегледам и ще ви кажа кое изобретение печели. Кво сте се запънали като магаре на байр, хората нямат какво да ядад и да, а вие се карата кой па ше е тоя който му е най силно изобренението, 10 минути да ги разгледам безпристрасно :)
baretata_7_62 - специалист
Лично за мен на първо място е "Компресора" #13
на второ "инверторния" заваръчен апарат" #15
на трето "Шадраван" #5
Дузпи за четвърто място бият "колекторите" #16 и "безшумния компресор" #6.

Това са си по лично мой критерии: трудност на изпълнението, сложност, ефективност, краен външен вид. Като неможете да се разберете, пуснете най силните (интересните) изобретения на анкета за 1 седмица и квото стане.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Тема "Конкурс "Направисам 2012"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: