• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
jekasus - майстор
KnauFer написа:
имам направени стотици окачени тавани,фигури и други щуротии http://suho-stroitelstvo.alle.bg/ мога да ви пратя мнооого снимки ..
кога да очаквам тениската си ?! :)
Ти снимки ще пращаш или ще направиш статия със снимки, как се прави таван, фигура или друга щуротия?
професионал - специалист
Защо като напиша мейла посочен в началото и ми го изписва като невалиден?
KnauFer - специалист
jekasus написа:
KnauFer написа:
имам направени стотици окачени тавани,фигури и други щуротии http://suho-stroitelstvo.alle.bg/ мога да ви пратя мнооого снимки ..
кога да очаквам тениската си ?! :)
Ти снимки ще пращаш или ще направиш статия със снимки, как се прави таван, фигура или друга щуротия?
предстои ми утре едно обръщане на дограма и малко предстена обшивка ,ще снимам стъпка по стъпка ,и кога да очаквам тениската си ;)
Chefo77 - майстор
Форумът е "Направи сам", не направи на друг и му вземи парите :wink:
Стефко - специалист
Chefo77 написа:
Форумът е "Направи сам", не направи на друг и му вземи парите :wink:
И аз мисля, че регламента за конкурса не е съвсем ясен. Защото ще бъдем заляти със снимки от майсторите за картони, плочки, покриви, и т.н. Все фасулска работа.

Ако може малко разяснения какви точно да бъдат темите.
KnauFer - специалист
Стефко написа:
Chefo77 написа:
Форумът е "Направи сам", не направи на друг и му вземи парите :wink:
И аз мисля, че регламента за конкурса не е съвсем ясен. Защото ще бъдем заляти със снимки от майсторите за картони, плочки, покриви, и т.н. Все фасулска работа.

Ако може малко разяснения какви точно да бъдат темите.
Държа да отбележа че не се боря за парична награда, а за тениска , яко фен съм на форума - тук е пълно с капацитети :)
Но ако решите няма да качвам снимки
naB4o - специалист
Аз си направих сам бюрото, ама го имам снимано като краен "продукт" трябва ли да го има стъпка по стъпка? :)
$64EN - специалист
Може ли подобна тема да се брой за статия и да се участва с нея в конкурса?
naix - специалист
Начинанието е похвално. С интерес ще следя конкура и ако имам свободно време бих се включил. Успех на всички участници.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Тема "Конкурс "Направисам 2012"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: