• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12
От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
king82 - специалист
Да, наистина нещо се затлачи работата. Ни кост, ни вест. Що ли става така? Всички тръпнем в очакване(аз със сигурност), какво са решили комисията по оценяването.НЕ НИ ДРЪЖТЕ ПОВЕЧЕ В НЕВЕДЕНИЕ!
fox_vt - майстор
Няма се плашите бе това е само конкурс всеки да покаже кой кво е напрвил едва ли някой се е включил само заради паричната награда.
Стефко - специалист
В момента почти съм към края на проекта си за третия конкурс. Очаквам И него да спечеля! :? И не е за наградата.
bulhomes2 - майстор
Bobby написа:
...Няма да се оценява само качеството на изпълнението, оригиналността също е важна...
Никога не бъди толкова сигурен! Че подчертаното може да ти изиграе лоша шега. И ще те заболи, след като си се настроил така.
Стефко - специалист
ГОЛЯМ ПРАЗ! Все ми е тая. Аз не лепя плочки, не правя гипсов картон, не правя много неща. Т.е. правя ги, но те са фасулска работа. Аз показвам друго нещо. И който има очи, нека да го види. На зевзеците не обръщам внимание. Просто им прощавам, че завиждат на уменията ми. Решението на комисията ще докаже кой е прав.
bulhomes2 - майстор
Винаги съм харесвал скромността ти =D> :prayer:
Стефко - специалист
:lol: :lol: :lol: :? :? Нали? След втората ракия :lol: От по 50 грама. Все пак вечерно време е, време за разпускане.

А ти какво показа?

Нека, все пак, да изчакаме решението на комисията.
Последна промяна от Стефко на ср окт 03, 2012 7:26 pm, променено общо 1 път.
fox_vt - майстор
Стефко ако спечелиш и този конкурс ще заподозрем монопол и опиране на пищов до челото на журито :lol: :lol: :axe:
Стефко - специалист
Не знам дали ще стане. И аз се надявам, както всички участници. Това, че пиша така, ами... така ми се иска. Бъдещето ще покаже.
velsi - Почетен майстор
Стефко написа:
В момента почти съм към края на проекта си за третия конкурс. Очаквам И него да спечеля! :? И не е за наградата.
Това е защото аз не участвам. :-D
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12

Тема "Конкурс "Направисам 2012"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: