• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
king82 - специалист
На всичкото това преди години му казвахме циганска работа. Сега вече е по зле - типично българска работа. Язък за идеята на конкурса, язък за участниците(и тези на които не бе даден шанс), язък за отношението на организаторите. Всичко се опорочи, като изцяло вината е на организаторите. Ако всичко беше стриктно и подредено, отдавна щеше да има победители и мноооого публикувани теми и нямаше да се стигне до тези разправии. едно голямо ЖАЛКО!
Стефко - специалист
Възможно е. Не съм броил къде колко поста да пиша. Май не само мен ме дразни безхаберието във форума. Май само за санкциите сме на висота. Както е казал Андруй Ляпчев преди повече от 70 г. - Со кротце, со благо, и со малко кютек. :lol:


Всички форуми уж са публични. Но са направени така, че будните хора да не могат да си кажат нещата такива, каквито ги мислят. Създават някакво неудобство.
Найденов - специалист
8180 написа:
Аз предлагам, независимо от разнообразните индивидуалните предположения, да се обединим около следното:
Форумът е тъп, ненужен никому, създаден ЕДИНСТВЕНО да гали самолюбието и джоба на собствениците.
Всички ние/Вие съжаляваме, че някога сме се регистрирали тук и за лъжовното усещане, че тук ще намерим ЗА ВСЕКИ, КАКВОТО МУ Е НУЖНО - ТОВА (с осъзнато СЪЖАЛЕНИЕ) НИКОГА НЕ СЕ СЛУЧВА!
Всички ние/Вие КРАЙНО и НЕИСТОВО СЪЖАЛЯВАМЕ за изгубеното и пропиляно ТУК време.
Малки сме били (не всички :) ) - излъгали сме се!...
Сакън, недей, в никакъв случай :sad: ! Разбирам, че си огорчен, разбирам и защо си огорчен, но недей така, моля те! Форумът е ценен, важен, необходим, помагащ на много регистрирани и нерегистрирани хора, които го четат, независимо от дрязгите, които искаме или не искаме се получават, когато на едно място се съберат много хора. Аз лично получих и продължавам да получавам безценна информация оттук, опитвам се да споделя опит и информация за тези, които имат нужда. Не съжалявам, че съм член на този форум и всеки ден с нетърпение чакам да включа компютъра и да разгледам какво ново има. С огромен интерес следя и конкурса и се кефя на всички участващи. Имам с какво да се похваля, но не успях да се вместя в срока.
Айде :partyman:
mladkal - майстор
MamaMy написа:
.... в този форум пишат 90% зодия Овен :-D
Аз съм Водолей, но много неща си ги пазя за себе си...много неща съм те питал и бих те попитал на лични...
MamaMy - майстор
Не го казах буквално. Просто всички са едни сръдливи, амбициозни и ... рогати. Типично за моята зодия, овен. :)
valpen - напреднал
Много се поляризираха мненията на участници в конкурса и модератори, както според мен и двете страни леко не чуват опонентите си. Ето защо реших да балансирам и да изкажа мойто мнение по въпроса с риск и двете страни да ми теглят по една...... :axe:
Организацията определено има пропуски, като в стартиращия мейл с процедурата не е обявено:
1. Ясни критерии за оценка на направеното от участниците
2. Съставът на оценяващата комисия
3. Срокът, в които тя ще излезе с решение

Участниците според мен имат нереалистичнте очаквания на втория ден след крайния срок комисията да даде резултата. Те имат нужда от технологично време да прегледат и оценят безпристрасно всички теми. Не е зле да обявят това време за да не прехвърчат излишни искри.
Форумът за мен е интересен, практичен и полезен и не бих не бих искал нито да се губи духът му, нито да има разочаровани и напуснали учстници. :partyman:
Bobby - специалист
Моля всички, които са пратили статии за конкурса , които не са се появили в сайта да ми пишат на ЛИЧНИ.
Конкурса официално приключи.
Целта е ,ако има пропуснат мейл, заради проблема с мейла в началото , да не се пропуска шанса вашата статия да участва.

Както обещахме ще раздадем награди на всички участвали в конкурса.
Както и парична награда - 500лв. разпределени между 3-те фаворита на журито.
За всяка пратена статия ще има утешителна награда - тениска и чаша с логото на сайта.
Победителите ще бъдат обявени във форума до няколко дни.

Забавихме се, за което се извинявам на всички очаквали края на конкурса с нетърпение.
Надявам се грешките да не бъдат повторени.
Стефко - специалист
Bobby написа:
...Конкурса официално приключи.
.....Победителите ще бъдат обявени във форума до няколко дни.

Забавихме се, за което се извинявам на всички очаквали края на конкурса с нетърпение.
Надявам се грешките да не бъдат повторени.
Съгласно предварителните условия конкурса трябваше да приключи на 31 август. В последствие датата стана 30 септември. Но виждаме, че мача все още не е приключил. Все нови играчи се появяват на терена. Последната дума има съдията. Кога ли ще свири края на мача?

Тая сага трябва да свърши най-накрая. Премията от победителя на конкурса е 30 сушени кайсии/ да се чете сребърника/. :?
Mapek - специалист
Стефане, ясно е, че ти заслужаваш 30-те сребърника. Можеш ли еднозначно и безпритрастно да посочиш кой заслужава втора награда?
Стефко - специалист
Не знам кое те кара да си мислиш, че с моя остър език и характер съм Юда? Аз призовавам журито, ако има такова, да е безпристрастно, и да определи победителя
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Тема "Конкурс "Направисам 2012"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: