• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
Миленица - специалист
jekasus написа:
Тогава оставете хората да си помислят кой ще е победителя, все пак конкурса свърши преди три дни.
Ние не сме притеснили никого :)) Аз отговарям на Вас, на жлъчната Ви реплика, че сме се побъркали заради ... :))) Разбира се, че се възползвах по този повод от възможността да изкажа мнението си изобщо за конкурса и отношението към потребителите.

п. п. Писах и предишния си пост от позицията си на човек участвал в конкурси в различни форуми и си признавам, че подобно безразличие към потребителите срещам за пръв път.
nasko_a - специалист
За Миленица :supz: Само така наборче!
Стефко - специалист
Все пак нека да попитам КОГА някой от отговорните хора ще даде някакъв отговор относно резултатите от конкурса? Забелязах, че почти всички модератори се дистанцират и не се ангажират с тоя конкурс. Не е възможно да нямате мобилна връзка с Боби. Просто не го вярвам. Дайте ми на ЛС номера му, и аз ще говоря с него.
bulhomes2 - майстор
Предлагам друго. Всеки казва, че не участва заради наградата. Искате ли, всички, на които не са ни публикували темите, да си ги пуснем сами в този раздел. И можем да организираме класирането да е от съфорумците. Не с анкета като на Стефко, а всеки посочва първо, второ и трето място в тази тема. Гласовете на участници с под 20 мнения няма да се зачитат, защото е твърде възможно да са нарочно направени акаунти заради конкурса. Според мен така победителя ще бъде най-прозрачно избран и не би трябвало да има сърдити. Плурализъм ли как се виакше...
Стефко - специалист
Както разбирам, предлагаш да има втори конкурс. На непубликуваните теми. Официален, и неофициален. Аз съм съгласен. Но трябва да има и правила, по които да се проведе. Май няма да стане....
bulhomes2 - майстор
Не. Добавяме и непубликуваните към тези.
Стефко - специалист
Давайте, пък да видим какво ще стане.
MamaMy - майстор
Защо се занимавате с глупости? :roll:
Стефко - специалист
И аз това питам, но глупаците продължават да питат, и предлагат. Аз чакам решението на журито. Каквото и да е то, ще го приема за правилно.
bulhomes2 - майстор
Гали, нали така и така си го снимал и описал. Няма ли да ти е приятно да го споделиш?
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Тема "Конкурс "Направисам 2012"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: