• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
MamaMy - майстор
Честно или да ви излъжа?
Все ми е тая. Едва ли някой ще се възползва от това мое произведение или ако тръгне да го прави ще се вслуша в съвети.
В природата, само човек може да се спъне няколко пъти на едно и също място.

ПП Много неща правя за себе си. Все пак това ми е хоби. Виждам, че много хора не могат да оценят част от тези неща защото на тях не са им нужни. Всичко опира до необходимостта от нещо. Оценяваш го чак когато ти потрябва или се наложи да го ползваш. Поради тази а и поради други причини не държа особено да демонстрирам публично какво съм направил. Само понякога се опитвам да предпазя някой от моите грешки, но и това рядко ми се отдава. Ако съдя пък по мен си, в този форум пишат 90% зодия Овен :-D
bulhomes2 - майстор
ОК. Щеше ми се и другите, които се оплакаха, че не са им публикували темите да се кажат мненията.
bulhomes2 - майстор
Доколкото разбирам предлагаш същото. Нека всеки сам си реши. Аз лично като ми остане време ще си пусна темата.
Стефко - специалист
Всеки може да види, че Боби влиза във форума. Не зная каква е причината, за да не отговаря, но вероятно има нещо гнило. Няма как рано или късно да не излезе на бял свят.
bulhomes2 - майстор
Най-вероятната причина е проблеми със спонсорите.
Стефко - специалист
И аз така предполагам. Но поне можеше да каже, че са се издънили, и не дават пари. Всеки щеше да разбере.
Bobby написа:
1ва награда - 300лв.
2ра награда - 200лв.
3та награда - 100лв.

Поощрителна награда за всеки участник - тениска на NAPRAVISAM.BG
Наградите са предоставени от http://www.prodavalnik.com и http://www.teniski.com
От това разбирам, че наградите са предоставени, а не че ЩЕ БЪДАТ предоставени.
8180 - майстор
Аз предлагам, независимо от разнообразните индивидуалните предположения, да се обединим около следното:
Форумът е тъп, ненужен никому, създаден ЕДИНСТВЕНО да гали самолюбието и джоба на собствениците.
Всички ние/Вие съжаляваме, че някога сме се регистрирали тук и за лъжовното усещане, че тук ще намерим ЗА ВСЕКИ, КАКВОТО МУ Е НУЖНО - ТОВА (с осъзнато СЪЖАЛЕНИЕ) НИКОГА НЕ СЕ СЛУЧВА!
Всички ние/Вие КРАЙНО и НЕИСТОВО СЪЖАЛЯВАМЕ за изгубеното и пропиляно ТУК време.
Малки сме били (не всички :) ) - излъгали сме се!

Повече НЯМА да позволим ТАЗИ ЛЪЖА, с която подлъгвате по-новите Форумци (като Стефко) да Ви "наливат вода в тъпата комерсиална мелницата".
ПОЗОР, СМЕШНИЦИ!
Стефко - специалист
Да разбирам ли намека като предупреждение? Много сложен пост, просто не разбирам за какво става дума. Мислиш ли, че съм останал до тия пари, ако това имаш в предвид? За мен другото е по-важно, но явно ти не го разбираш. Жалко!

Всеки в тоя форум има глава на раменете си, и не вярвам да се поддаде на каквато и да е провокация. В сериозните теми отговарям сериозно. Но явно и това те дразни. :?
8180 - майстор
Стефко написа:
В сериозните теми отговарям сериозно.
Е, тази явно е от сериозните за теб.
=D> Гониш вече 20% от мненията.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Тема "Конкурс "Направисам 2012"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: