• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12
От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
Bobby - специалист
Вижте, тениска ще получи всеки чиято статия се качи в сайта. Тениските не са проблем за нас те ще бъдат изработени според броя на статиите и ще бъдат пратени на всички след като конкурса завърши. Освен материалите ,пращайте и адрес ,ако може и размер :)
Вярно, е че можем да бъдем заляти с всевъзможни "статии". Всяка ще бъде внимателно разгледана. Адмирират се повече оригиналните решения , а не толкова често срещаните ремонти.
$64EN - специалист
Bobby написа:
Адмирират се повече оригиналните решения , а не толкова често срещаните ремонти.
Аз не разбрах може ли с тема направена по подобен начин да се участва в конкурса.
Питам понеже ми е по-лесно да направя нова тема със снимки и обяснения, отколкото да направя статия и да я изпратя на @.
Не става въпрос за конкретната тема, а начина по който е направена самата темата.
Bobby - специалист
Ако си за тениската само, пускай само снимки. Аз бих се зарадвал да постнеш един ZIP файл със всички снимки номерирани по ред и текст ,който обяснява за какво става дума, с кой проблем си се сблъскал, как си го решил и тнт. Но така или иначе трябва да пуснеш "заявка" на мейла, няма да вадиме снимките от сайта.
$64EN - специалист
Bobby написа:
Ако си за тениската само, пускай само снимки. Аз бих се зарадвал да постнеш един ZIP файл със всички снимки номерирани по ред и текст ,който обяснява за какво става дума, с кой проблем си се сблъскал, как си го решил и тнт. Но така или иначе трябва да пуснеш "заявка" на мейла, няма да вадиме снимките от сайта.
По-скоро съм за първо и второ място :roll:, но и тениска не отказвам :-D .
Добре значи ще напиша записката и на местата където трябва да са снимките ще напиша адресите, където съм качил конкретната снимка.
Стефко - специалист
$64EN написа:
По-скоро съм за първо и второ място :.
Браво за самочувствието. Но има много по-стойностни неща, отколкото тоя сифон :?
bulhomes2 - майстор
Боби, струва ми се че определеното време е доста кратко. Един интересен проект - да го измислиш, да отлежи, докато измислиш подробностите, да намериш подходящите материали. Ако това ти е работата като гипскартона по-горе е лесно. Но ако е беседка (да речем) или барбекю, или ... нещо, което наистина да е "направи си сам" - едва ли някой ще се втурне за тия 2-3 месеца да го прави заради конкурса. Да не говорим пък за рядко правени неща - прототипи, плод на нечия творческа безумица (в по-честия случай) :lol: .

ПП. Стефко, сега е момента да покажеш нещо стойностно, сътворено от теб.
stiv1961 - майстор
bulhomes2 написа:
Но ако е беседка (да речем) или барбекю, или ... нещо, което наистина да е "направи си сам" - едва ли някой ще се втурне за тия 2-3 месеца да го прави заради конкурса. Да не говорим пък за рядко правени неща - прототипи, плод на нечия творческа безумица (в по-честия случай) :lol: .
Защо трябва сега да започва проекта? Аз мисля да пусна за конкурса моята тема с барбекюто, но не знам как се правят тези зип- файлове. Пък и имам време, може и да се науча до края на конкурса :) Все ще заслужа една тениска, и аз съм фен на форума :)
joro39 - специалист
аз пък си бих купил тениска ,,Направи си съм ,, ако се продават свободно .
8180 - майстор
Булхоме,
Той Стефан май спечели предишния конкурс или поне беше от първите тогава - бетонобъркачка.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12

Тема "Конкурс "Направисам 2012"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: