От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
Bobby - специалист
Поредният включил се в конкурса
Потребителското му име е bobii

http://www.napravisam.bg/?id=newstatiashownow&idid=194
Chefo77 - майстор
Моят глас ще бъде ли отчетен за този проект? :)
И да не се, СТРАХОТЕН Е!!!
Mapek - специалист
Ако случайно има значение и аз бих добавил +1, наистина е страхотен!
Стефко - специалист
Добре се е получило, за момента. Не знам обаче какво ще прави колегата, когато пластмасовия леген се сцепи след време?

за това минус 1 глас
bobii - специалист
Как да се сцепи? Досега не е станало проблем, шадравана седи на топло винаги, не вярвам да стане нещо сериозно. Често го мия и не се задържат боклуци, така че да увредят пластмасата. Ако вземе да се сцепи, ще си напрая нов и това е. Дано не се стигне до там.
Благодаря на другите колеги за положителните коментари!
Chefo77 - майстор
Добре де, адаш - конкурса е "Направи си сам", не "Направи си сам да те изкара доживот, без значение какво ще го сполети". По тази логика на всеки един "Направи си сам" проект могат да се намерят такива "кусури". На сгъваемата маса например може да се качат 10 човека и понеже тя не е смятана за такава тежест, да се счупи - какво ще прави тогава Пламен? А настолния циркуляр на Кольо - може да стане земетресение и да падне тавана отгоре му, и да заработи сам ... трябва да обезопаси мазето си - противоземетръсни шайби и т.н.
Според мен идеята е за идеята и направата. Какво като се сцепи легена. Майка ми ползва едни и същи малки легени от поне 20 години, преди в апартамента, сега на вилата.
Що не му дадеш още един антиглас заради това, че е зелен, а на теб ти харесва ... червеното например? :)

Ами ако твоята бетонобъркачка стане наводнение и вземе ръждяса ... що не я направи от неръждавейка, я връщай медала :wink:
Стефко - специалист
Абе, предполагах аз, че това е форум само за хвалебствия. И какво съм виновен аз, че дядо ми така ме е учил. И винаги ми е казвал, че този, който те хвали, не ти е приятел. А този, който ти посочва грешките. Даже и най-малките. Мъдър човек беше за мен . Лека му пръст. Ама и той не е виновен, щото не е ходил на училище.

А моята бетонобъркачка ще надживее и внуците ми. За нея не се притеснявай. :lol:
Chefo77 - майстор
Ако дядо ти (лека му пръст) те беше научил като имаш 1 кило брашно, да го дадеш на майстор да ти направи хляб, нямаше да има смисъл от форума.
Не виждам някой да превъзнася фонтана. Хубаво е замислен и изпълнен. Какво, да тръгнем да търсим и изброяваме грешките ли? Имаше една реклама (на Тойота) за една тъща, дето на всичко намираше кусури ... :wink:

Тема "Конкурс 2012 - #3 - Шадраван за вкъщи" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: