От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
Тани - модератор
Само да спомена , че модераторите нямаме НИЩО ОБЩО с конкурса! А администраторите си имат бизнес, доста различен от форума и нямат възможност да проверяват мейлите и да отговарят всеки ден, така че, моля за малко търпение от ваша страна! Ето статията на Стефан вече е качена , въпреки съмненията му! Края на срока е далече и на всички ще им бъде обърнато внимание!Благодаря за разбирането!
Стефко - специалист
Тани, не е в това въпроса, че моята статия е качена. Не се опитвай да успокояваш положението. Форума е публичен, български, с български собственици. И начина на публичната му изява е по български. Стига сме се излагали. Форума се чете от българи по целия свят. Аз мисля, че не трябва по тоя начин да се изявяваме. Предложих нещо, но ти не го приемаш. Ти си отговорен човек, доказал си го. Направи така, че повече излагация да НЯМА. Благодаря ти!

Тани, някой трябва да бръкне в кошера. Дано се сетите какво да направите. :?
Bobby - специалист
Стефко, благодаря ти за милите думи отностно това как да работи форума, но нещо ми звучиш много наставнически. Отношението ти започва да минава добрият тон, а заключенията и коментарите ти са меко казано прекалени.
Погледнете от позитивната страна. Не търсете само кусури.

Не си спомням да съм се ангажирал с проверяване на мейла за статии на всеки 15 минути, не виждам ,защо толкова много се бърза ,затова конкурса тече месеци, а не 2 седмици. Склонен съм да го удължа дори до нова година само и само за да има повече и по-интересни статии за конкурса.

Всичко е за удоволствие, форума е толкова полезен и интересен. Непрекъснато отхвърлям оферти за продажба на форума, за да не го купи някой , който ще го напълни с банери, pop-up, и напълно ще го опорочи.
Нека бъдем приятели. :partyman:
Стефко - специалист
Боби,
Извинявам се, че така се тълкува моето мнение. Мислех, че го правя за добро.
NeoBoss - специалист
за съжаление малко беше като време конкурса, аз лично имах идея и мислех да участвам ама само чарковете които ми бяха нужни се мотаха месец .... Но все пак ще гледам да го направя като статия дано другата година има пак
Bobby - специалист
Такъв конкурс ще има всяка година, може и по два да правим. Това не трябва да те спира.
Марто за тази ти революция те поставям на 1 во място в временната класация на направи си сам -което може да и донесе и голямата награда - уикенд за двама в Рупите
....................................................................
Ползвал съм от предишната ти идея за направа на ракета с тел но таз е по добра

Тема "Искам да пусна тема за участие във Направи си сам 2012" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: