От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
toraibata - специалист
Искам да пусна тема за участие във Направи си сам 2012.Пробвах и дадох заявка на посочения имеил .Получих отговор от пощата че адреса е несъществуващ

Моля пратете ZIP или RAR файл с поне 5 снимки и текстов файл, обясняващ какво и как сте направили на e-mail: info@teniski.com. Моля не забравяйте и адрес за обратна връзка.

Валидна ли е още офертата за участие в конкурса
Стефко - специалист
И аз мисля да пусна статия, но май пощата за връзка не работи.
toraibata - специалист
Да не би да са прекратили приемането на теми ?
MamaMy - майстор
И аз пратих, но няма отговор. Може и да работи
Тани - модератор
Всъщност админите са заети с основния си бизнес и нямат възможност да посещават форума всеки ден! Имайте търпение!
ozaki - напреднал
И аз доста почаках докато ми пуснат статийката може би около месец...в главната тема за конкурса има отговор от Bobby че изчакват да се съберат повече статии и да ги пуснат на веднъж.Така че както каза колегата бъдете търпеливи.
Mapek - специалист
Аз кандидатствах с моя собственоръчно направен слънчев колектор, за който имам тема тук Изображение
Не, че има някакво особено значение за мен участието ми в този конкурс, но ме подразни изключително много отношението! Гръмко бяхме призовани да направим статии, специално бяхме уверявани, че
Bobby написа:
Събираме всички статии и ги пускаме по няколко наведнъж. Дотук ще качим всичко.
Имах чувството, че Bobby е абдикирал. Не бил. 13 минути след като попитах къде е, той качи линк с нова темичка, но нищо не каза за "измятането". Отделно се появи "самосиндикално" тема тук. Очаквах някаква реакция по този повод, но след като няма, ми хрумна идеята да си ги качим тук (тези дето сме кандидатствали, но явно не сме одобрени) :idea: Защо все пак да не се покаже всичко, а номинираните да си участват в конкурса. Bobby? ... или от когото-там зависи? Даже бих предложил второ класиране - на потребителите на сайта. Още нещо - да наберем някак-си наш поощрителен фонд :?
dakata_kn - помощник
има още 5 дни до края на конкурса... темите на поне 10 души не са публикувани, кво става с тоя конкурс
Стефко - специалист
Нищо не става. Админите абдикираха, защото трябва да раздават награди. Все едно на кого, пари са. Защо да не си ги врътнат към себе си с измислени победители? Пощата за връзка с тях при мен не работи. Може и при мен да е проблема, но все тая. Не може толкова хора да проявяват интерес за изява някаква, а организаторите/тяхна инициатива/ да нехаят. Най-малкото е обидно към съфорумците.

Тема "Искам да пусна тема за участие във Направи си сам 2012" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: