От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
Bobby - специалист
Всичко е наред, удължаваме срока с още 1 месец, защото изглежда този мейл има някакакъв проблем.

можете да пускате теми вече на:

info@teniski.com
info@bganev.com
purpleboy@abv.bg

на който и да бъде получена тема, ще бъде качвана.
MamaMy - майстор
A сега как да разберем на кой е получен проекта и на кой не е?
Поне пуснете списък с получените.
8180 - майстор
Е, тези които са получили "невалиден адрес" и под., със сигурност ще трябва да повторят опита.
Една от възможните причини би могла да бъде и големината на прикачените файлове. При необходимост, качвайте другаде (DOX например) и вписвайте адреса в мейла.
Успех!
Стефко - специалист
Аз току що пратих няколко ЛС на Боби с текст и снимки, понеже нещо не се получава и с новите адреси за изпращане. Или аз не мога да се справя, или има нещо друго. Искрено се надявам, въпреки удължения срок, вече да НЕ Е определен победителя предварително. И ако може, да се оповести състава на журито, което ще оценява статиите. Както и аргументите За и Против всеки проект/статия/.
Mapek - специалист
Преди месец почти се възмутих. Възмущавам се и сега! Ще се въздържа от всякакви остри реплики и ще помоля пореден път за откровеност. Не мога да приема обяснението на 8180, че неправилно подаден като формат файл, е причината за "некачване", защото специално на "лични" съм питал Боби и мога да цитирам отговора му с "копи", разбира се само ако ако той самия го заяви. Не мога да повярвам, не искам! ... че у нас може да направим интрига ей-така "за спорта" :evil: Не мога да повярвам и "тоже" - не искам да повярвам, че цената на истината в този сайт е много по-висока от авторитета на уважаван мъж!
Тани - модератор
Досега админите бяха в почивка , но вече са тук. За да няма ощетени, заради проблема с пощата, срока е удължен с един месец. Надявам се да няма сърдити и всичко оттук нататък върви по- гладко. Пожелавам успех на всички!
Стефко - специалист
Извинявай Тани, но това е меко казано несериозно отношение на зрели хора. Разбира се, че всеки има право на почивка. Нормално е. Но във всяка структура, за да работи нормално, този, който отива на почивка, трябва да остави заместник, с всички права с посочен срок, публично оповестени. Тогава всичко щеше да е нормално. Нали?
8180 - майстор
Mapek написа:
Ще се въздържа от всякакви остри реплики и ще помоля пореден път за откровеност. Не мога да приема обяснението на 8180, че неправилно подаден като формат файл, е причината за "некачване",
Малий,
Какво ли щеше да стане ако не се "въздържаше"?
Къде видя да съм казвал черното?
Къде ти е "мъжкото" отношение?
Защо решихте, че трябва да бъдете обслужвани 24/365 точно в Направи сам?

Има някакъв ТЕХНИЧЕСКИ проблем, възможно е и недоглеждане/отпуск/лични причини.
Налице са опити и старание да се преодолее проблемът в ИНТЕРЕС НА УЧАСТНИЦИТЕ, гледам "високо" оценено - хвала на такава "компания".

Моля, мен лично да не ме търсите по повод Конкурса.
Делян - специалист
Самия замисъл на идеята е порочен. Защо трябва да има срок и и състезание?! Форума е "направи сам" - всеки да си пусне тема в съответния раздел на форума, а накрая на годината можеше да се направи конкурс за най-добра идея и изпълнение. Иначе става "олимпиада" - важно е участието и масовостта, а не качеството...

Тема "Искам да пусна тема за участие във Направи си сам 2012" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: