От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
Bobby - специалист
Искам да уточня, че конкурса се прави за удоволствие и няма никакво значение , дали статията ви е качена преди 2 месеца или 2 дни преди края на конкурса, защото всички статии ще се прегледат и оценят след като той приключи.
Конкурса няма да приключи преди да се прегледат и качат всички изпратени статии от всички мейли.
Не знам, защо този мейл проявава такава избирателност, обаче почти всеки ден от конкурса имаме получени мейли.
Вероятно info@teniski.com е вкаран в някой blacklist и затова някои провайдери или mail hosting компании , направо го отхвърлят.
До 2-3 дни ще качим абсолютно всички изпратени статии, които отговарят на условията.
Тани - модератор
Стефко написа:
Извинявай Тани, но това е меко казано несериозно отношение на зрели хора. Разбира се, че всеки има право на почивка. Нормално е. Но във всяка структура, за да работи нормално, този, който отива на почивка, трябва да остави заместник, с всички права с посочен срок, публично оповестени. Тогава всичко щеше да е нормално. Нали?

Нека не бъркаме структурата на АЕЦ със структурата на един любителски форум , поддържан също от любители :wink: Нека бъдем малко по-толерантни!
Mapek - специалист
Деляне, целта, до колкото аз схващам, е да се наберат готови статии за сайта. Явно такива са нужни, а модовете не могат да бъдат ангажирани с такава дейност. До тук добре, няма лошо да се потрудим за благото на сайта в крайна сметка. Гадничко обаче ми звучи
8180 написа:
...
Защо решихте, че трябва да бъдете обслужвани 24/365 точно в Направи сам?
В този форум съм не за да ме обслужва някой, а защото имам желание да споделям постиженията си с единствена цел да бъда полезен на някого може би! Модовете на този сайт сте посредници в едно много полезно начинание. Не виждам как обаче вие обслужвате "активните юзъри",най-вече когато сте ги подканили да ви подарят готова статия и те са го направили! Естествено, че няма да бъдат одобрени всички, но подобно отношение намирам за крайно неуместно!
8180 - майстор
Mapek написа:
Не виждам как обаче вие обслужвате "активните юзъри",най-вече когато сте ги подканили да ви подарят готова статия и те са го направили! Естествено, че няма да бъдат одобрени всички, но подобно отношение намирам за крайно неуместно!
Какво не виждаш, драги.
Специално в тази тема двама Мод и един Админ се занимаваме/обслужваме основно твоето и на Стефан мрънкане.
Колко и как да ти се обясни СПЕЦИАЛНО ЗА ТЕБ още?
Никой не те кара, нито те подтиква - искаш участваш, не искаш - не.
Дори и наградите този път не са съвсем символични и "безплатни" и е близко до непредубен акъл, че Админите няма да си ги занесат тези статии в къщи, на жените и децата - пак са на разположение на всички - читавите естествено.
Жест на уважение, внимание и символично поощрение към хората, сътворили и споделили нещо и съпричастни към идеята Направи сам.
Във всяка друга тема да си излетял на почивка досега за такова активно нарушение на Правилата.
Считай, че си предупреден!
Mapek - специалист
О`кей! Оттеглям заявката си за участие в конкурса! Извинявам се на всички, на които съм досадил с настойчивостта си, с изключение на 8180! Той хем заявава, че няма отношение към конкурса хем се заяжда с мен. Преди време така направи и един rulom ... Няма нужда да ме предупреждаваш - няма да видиш повече мои постове в този сайт!
Миленица - специалист
Привет, ето ме и мен да разбуня духовете (или поне така на мен ми се иска). Влизам в един слънчев ден да разгледам какво ново и вето във форума (признавам си много рядко се логвам за да го разгледам и обикновено влизам като гост) и хоп, обявен конкурс. Чета условията на конкурса и защо аджеба да не взема да участвам и аз. Признавам си, имах известни колебания, в края на краищата не съм открила топлата вода, но приятели ме убедиха да участвам. Речено - сторено. Да, ама не - греда. Качих си съвестно снимките в докс-а, написах си обяснения кога и какво съм направила иии ... очакване ... и отново очакване ... В същото време в темата за конкурса се разиграха едни битки между администратори/модератори и потребители - чак да ти загорчее ... Бяха направени някои уточнения, бяха изписани нови имейли, викам си ... горчи, не горчи, ще се пробвам отново ... отново ще си кача снимчиците в докс-а, ще си пратя мейлчето ... язък ... нищо ново под слънцето ... нищо ново в сайта ... Ами скромният ми житейски опит ми подсказва, че при организирането на подобен род мероприятия (визирам конкурса), при получаването на въпросното мейлче от организаторите, би могло да се върне едно отговорче: "Благодарим Ви за участието, Вашата тема отговаря на изискванията, ще участва в конкурса" или " Благодарим Ви за участието, Вашата тема не отговаря на изискванията и няма да участва в конкурса".
Благодаря, че прочетохте поста ми ... всъщност убедена съм, че моето мнение споделят много от съфорумците ... Успех на участниците
Стефко - специалист
Много сте права, колежке. Аз пратих моята статия къде ли не, и на края се получи. Трябва да сте упорита. Да ме прощават админите и модовете, но тук цари безхаберие. Защото не може нещо да съществува, ако няма ред и дисциплина. Тук има дисциплина и цензура, но няма ред. Тани, свържи се с Боби, и оправете положението. Нека да те оторизират тебе, като най-активен модератор, и да няма повече проблеми.
Тани - модератор
Благодаря за предложението ! Трогнат съм , но ще трябва да откажа.
Стефко - специалист
Ами тогава какво става? Жоро отдавна го няма. Боби абдикира. Оставаш ти. Щеш не щеш, трябва да поемеш кръста. Така го виждам аз.
Миленица - специалист
Пратих си снимките на три от посочените адреси - отговор никакъв. Нещата не стоят до това дали потребителите са упорити ... не искам да изричам обвинения, нека всеки направи изводите за себе си ... няколко дни се колебаех дали да напиша въпросния пост, не желаех да се конфронтирам, все още не желая ... но пък не мога да не изкажа мнението си ...
И ако администраторите/модераторите са решили, че този конкурс няма да бъде доведен до края, би било логично да уведомят потребителите.

Тема "Искам да пусна тема за участие във Направи си сам 2012" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: