• 1
  • 2
От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.

Коя тема Ви допада най много

8%
#1 - Направи си сам настолен циркуляр
2
24%
#3 - Шадраван за вкъщи
6
16%
#4 - Слънчев колектор следящ слънцето
4
4%
#5 - Сгъваема маса
1
20%
#6 - Безшумен компресор
5
28%
#7 - Камина за вграждане
7

Общо гласове: 25

Стефко - специалист
Наближава крайния срок на конкурса. Ако отново не се удължи/няма причини според мен/, предлагам да видим коя тема най-много Ви допада като замисъл, реализация, и елемент на творчество в духа на форума. И нека тая анкета не влияе на решението на журито. Ако някой прецени, че няма нужда от анкета, да изтрие поста ми. Пускам анкетата в две теми, защото форума не позволява повече от 10 възможности. Нека всеки да гласува в която желае.
#1 - Направи си сам настолен циркуляр
#3 - Шадраван за вкъщи
#4 - Слънчев колектор следящ слънцето
#5 - Сгъваема маса
#6 - Безшумен компресор
#7 - Камина за вграждане
#8 - Проект за вграждане на навигация...
#9 - Проект на холна масичка
#10 - Барбекю от джанта
#11 - Конус за цепене на дърва
#12 - Реновиране на дневна
#13 - Компресор
#14 - Темпомат

Може да добавяте и коментари, ако желаете.
bulhomes2 - майстор
Сложи и линкове към темите! По-лесно би се подсетил човек. Но дали не е рано за тая анкета? Гледам, че моята заигравка не се е показала още - вероятно има и други.
Стефко - специалист
За момента това са обявените теми, като липсва №2. Линкове не са нужни, защото темите са в същия раздел. Нямам представа колко теми са изпратени на Боби. До края на за сега обявения срок остават 4 дни. Ако излязат резултатите на журито, анкетата е безпредметна. Може и да греша.
jekasus - майстор
bulhomes2 написа:
Сложи и линкове към темите!
+1 наистина ще е по-добре.
MamaMy - майстор
ДА бе. Като гледам и моя проект не е излязъл още. Със сигурност не е и само той, а не съм получавал съобщение, че не е приет мейла. Така, че тая анкета...
Последна промяна от MamaMy на ср сеп 26, 2012 11:15 pm, променено общо 1 път.
Стефко - специалист
Някъде Боби беше казал, че всички получени от него статии ще бъдат внимателно разгледани. Но ще се качват във форума само тия, които са одобрени.
fox_vt - майстор
Абе белким получим по тениска поне па поне реклама да правим :razz:
MamaMy - майстор
Аз няма да се сърдя или да преритам за тениска. Сигурен съм и за Веско. Това което аз съм направил така или иначе щях да го направя и да си го ползвам. Просто нямаше да го снимам. Както не съм снимал много други неща до сега. Просто дадох пример, че с тази тема се ръчка в кошера. Сигурен съм, че не е само моя проект пропуснат, а като гледам какво реване падна още в началото... :) :partyman:
LazarGanev - "Велик майстор"
MamaMy написа:
Просто дадох пример, че с тази тема се ръчка в кошера.
Е то нали това е целта, на автора? :wink:
bulhomes2 - майстор
MamaMy написа:
Аз няма да се сърдя или да преритам за тениска. Сигурен съм и за Веско. Това което аз съм направил така или иначе щях да го направя и да си го ползвам. Просто нямаше да го снимам. Както не съм снимал много други неща до сега. Просто дадох пример, че с тази тема се ръчка в кошера. Сигурен съм, че не е само моя проект пропуснат, а като гледам какво реване падна още в началото... :) :partyman:
+1 :supz:
  • 1
  • 2

Тема "Анкета 1" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: