От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
Bobby - специалист
http://napravisam.bg/?id=newstatiashownow&idid=209
Една от последните статии за конкурса.

Николай Димитров
ozaki - напреднал
Браво Кольо ,като му сложиш автоматиката ще стане супер :) .
lz1mak - специалист
Здравей Ники,
приятно съм изненадан от постижението, досега даже не съм се замислял дали инвертора може да се сглоби вместо да се купува. Може ли един бърз въпрос: оправдана ли е икокономически направата му, в смисъл цената му срещу тази на фабричната апаратура?
Поздрави и смело напред
Стефко - специалист
Това означава ли, че срока се удължава? Според регламента вече трябваше да има решение някакво на комисията. Явно аз нещо не разбирам.

А по темата - не разбрах това направа на нов инверторен електрожен е, или рационализация?
ozaki - напреднал
Ами аз да отговоря вместо Николай защото мисля ,че още няма право да пише в форума иначе сме колеги с него в Русенския университет.Всичко е направено от него,изградено от нулата... както той е написал по схема на Негуляев .Кутията е рязана на лазер като предварително мисля ,че Николай си ги беше начертал на SolidWorks.Ако ви интересува нещо друго питайте аз ще го разпитам и ще отговоря вместо него. :)
bulhomes2 - майстор
lz1mak написа:
...оправдана ли е икокономически направата му, в смисъл цената му срещу тази на фабричната апаратура?
Демек, колко излезе (или би излязло) в цифри?
MamaMy - майстор
Снимки на платките дали няма? Интересно ми е как е от вътре. Все пак основната работа е по електрониката, а не по кутията. :)
Mapek - специалист
Абе стига сте с тези въпроси, стига сте с този конкурс ... Не разбрахте ли, че "Всичко е л`июбов ..."? :goodman: :butthead:
bulhomes2 - майстор
Що бе човек? Само Стефко пита за конкурса. На другите ни интересно произведението.
Стефко - специалист
Грешно ли е да питам? Предполагам, че и други се интересуват, но не се решават да питат. Разбираемо е, че всеки си харесва самоделката. Че има всякакви заваръчни апарати, от всякакви марки, и може всичко да се купи, е ясно. Но човека е решил да си направи заваръчен апарат собствена изработка. Добра, лоша, но собствена. И аз го приветствам за начинанието.

Разбирам и защо се дразните, и защо омаловажавате труда на другите. :lol: Но аз не съм виновен, че не сте участници в тоя вече организационно опорочен конкурс.

Тема "Конкурс 2012 - #15 - Инверторен заваръчен апарат" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: