От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
bulhomes2 - майстор
Кой се дразни? :?
Стефко - специалист
Сега забелязах, че вече няма банер на Продавалник. Поне при мен не се показва. Това май е причината, че няма спонсор за конкурса. Но това не променя нищо. Конкурса е обявен от собствениците на форума, а не от Продавалника. Или греша?
LazarGanev - "Велик майстор"
Стефане, смяташ ли, че като оакаш всички конкурентни теми, ти ще спечелиш конкурса?
Боби, кажете му на тоя човек, че не печели награда, та да миряса! Трябва ли да се разхожда и да сере във всяка тема? Трябва ли след него да върви модератор с лопатка и метла и да му събира лайната? Баси слободията дето настана (ама то само за Стефан де)!
Стефко - специалист
Лазарчо, или както и да се казваш. От анонимни отворковци ми е писнало. Все ми е тая кой ще спечели конкурса. Важното е да има някакъв край. Поне отговор някакъв да има. Боби може да отговори на всички въпроси.
LazarGanev - "Велик майстор"
Освен твоето поведение, друго недостойно не виждам. Като ти е все тая за конкурса - млъкни и спри да го коментираш! Ама то с какво ли да накараш хората да ти обръщат внимание :? Само заяждане, критики, интриги, расизъм...това можеш!
Стефко - специалист
Интересно, че Bobby преди малко беше в тая тема, но нищо не отговори. Ти омбусман ли се явяваш? Освен да вървиш след всяко мое мнение, и да ме апострофираш, друго какво можеш?

Що не си ходиш във форума при Колева? Лика-прилика сте си в интригите.
LazarGanev - "Велик майстор"
Не, че ми е драго да ти показвам кирливите ризи, ама те са навсякъде. Колкото и да се мъча да ги избягвам. Извинявай, че съм прям, ама все някой трябва да ти го каже от време на време. Пък кой е бил в темата не можеш да кажеш, защото форумът няма тази възможност да ти го показва - можеш да видиш само кой е в същия раздел :wink:
jekasus - майстор
Друга работа нямате ли?
Първия пост на Стефко си беше на място. И по въпроса за продължаване на конкурса и по въпроса за електрожена.
ralev - специалист
LazarGanev написа:
Стефане, смяташ ли, че като оакаш всички конкурентни теми, ти ще спечелиш конкурса?
Боби, кажете му на тоя човек, че не печели награда, та да миряса! Трябва ли да се разхожда и да сере във всяка тема? Трябва ли след него да върви модератор с лопатка и метла и да му събира лайната? Баси слободията дето настана (ама то само за Стефан де)!
+1 Стефане, и на мен ми е непонятно твоето недоволство. Приеми че има и други участници в конкурса и твоята работа не е най-добра. Примерно този заваръчен апарат е много на по високо ниво от твоя конус според мен.
LazarGanev - "Велик майстор"
Жека, мен конкурса не ме интересува, но някои от участията ме интересуват. Не виждам причина във всяка тема да се говори за конкурса, като само Стефан е пуснал 2 теми точно с тази цел. Ето едната:
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopi ... 79&t=39819
Против правилата на форума и много дразнещо е един и същ въпрос да се задава в няколко теми

Тема "Конкурс 2012 - #15 - Инверторен заваръчен апарат" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: