От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
jekasus - майстор
Еми, Боби пак се появи и пусна нова тема. За конкурса нито дума - и това е раздразнително дори и за такива спокойни хора като мен, да не говорим за Стефко.
Mapek - специалист
@Lazar-е, като чета постовете ти, не знам защо правя асоциация с вица за казана в ада, пред който няма дяволи ...
LazarGanev написа:
... оакаш ... да сере ... да му събира лайната? Баси слободията дето настана ...
Какъв е този език?! Защо е това подмазване (най-меко казано)? Не разбирам като нямаш нищо общо със събитията защо се буташ? В случая нещата опират до принципи! Беше казано нещо, беше обещавано многократно нещо, в крайна сметка се получи подигравка. Поне аз така го чувствам. Не мога да се сетя за подобаваща причина, поради която не беше обяснена промяната на правилата. Като гледам какви теми са качени, определено ми е ясно, че няма как моята да има шанс за награда. Имам си тема с развитие - работата ми е забелязана отдавна. Участвах в конкурса с единствената идея за популяризиране на метода ми, с цел и хора без особени финансови възможности да икономисват електроенергия - реално, не с "енергоспестяващи ..."
Bobby - специалист
Благодаря на всички участвали, махнах банера на Продавалник, но това няма нищо общо с конкурса.
Наградите, които са обещани си ги има. Всичко, което е обещано ще се случи.
Забавихме се, за което се извинявам. Не се занимаваме с конкурси всеки ден.
Журито е съставено от хора от Продавалник, Направисам.бг и www.teniski.eu.
Решението ще бъде взето с гласуване, анкетите от форума няма да се вземат в предвид това,че лесно могат да се манипулират.
Успех на всички участвали.
LazarGanev - "Велик майстор"
Марек, ще ме извиняваш за подмазването и за казана с катрана :wink: . Няма на кого и защо да се подмазвам, дори напротив - винаги съм си казвал открито мнението - ако много те вълнува - можеш да се поинтересуваш от събитията във форума няколко месеца преди твоята регистрация. Един от поводите (не казвам причина, а повод) беше точно това лице, което и сега продължава да сее раздор тук! Затова си позволявам този език, защото той от друго не разбира. За което пък се извинявам на останалите.
Колкото до конкурса - не знам какво толкова сте се вкопчили в него - за наградите или за славата? Хем твърдиш, че единствената ти цел за участието е да популяризираш това, което си направил, а от друга страна нервничиш заедно със Стефан в очакване на награда. Май ще се окаже, че този конкурс ще извади очи вместо да изпише вежди? Ето как една добра идея, но недомислена и с недобра реализация може да скара участниците във форума и да ги раздели на два лагера (засега). Да видим какво ни очаква като се обявят резултатите! Пък твоята тема с развитие съм я видял още при пускането, нищо че не съм писал в нея. Похвално е това, което си направил, още по-похвално е че си го описал и споделил във форума. Само да не кажеш сега, че и на тебе се подмазвам :wink: !
Стефко - специалист
LazarGanev написа:
.. Един от поводите (не казвам причина, а повод) беше точно това лице, което и сега продължава да сее раздор тук! Затова си позволявам този език, защото той от друго не разбира. За което пък се извинявам на останалите.
... !
Това лице си има име, ако става дума за мен. Казвам се Стефан, и с гордост нося името си. Не се срамувам от него, нямам какво да крия, че да се регистрирам с измислено име. От твоите тенденциозни постове става ясно кой сее раздори.

Иначе, отговора на Боби ме задоволява, макар и малко закъснял. Ако беше отговорил по-навреме, нямаше да има никакви въпроси. Каквото и да реши журито, ще го приема.
Здравейте ,
току що се регистрирах . Искам да благодаря на колегата pansim който ми помогна за оживяването и настройката . Ако трябва да се купува всичко, излиза около 300лв с кутия и 3м кабели на байонет . Но за тези пари получаваш машина с която можеш да работиш цял ден на макимален ток и урок по електроника . Скоро ще кача и снимки от вътре
kuuuuuul - майстор
Много добра изработка =D> ,в пъти по интелигентно от конуса на Стефан.
fox_vt - майстор
kuuuuuul написа:
Много добра изработка =D> ,в пъти по интелигентно от конуса на Стефан.
:lol: :lol: :lol: ама си гаден :-D :-D :-D
dadko - майстор
Как беше поговорката? С неговите камъни...
Стефко - специалист
Така да бъде. Живи и здрави бъдете. Аз съм си направил САМ нещо, което го ползвам с успех при нужда. И което не можеш да намериш на пазара. Докато електрожен може да се купи от много места- и за малко, и за много пари. Зависи кой как ще го ползва.

А дали е интелигентно, въобще не ме интересува. От постовете, и задаваните въпроси се вижда, че голяма част от драскачите тук не могат един пирон да забият в чамова дъска. И злобеят, когато видят, че някой може повече от тях.

Дребнавите душици си остават дребнави, каквото и да им се казва.

Ето и пример за явно заяждане
kuuuuuul написа:
Много добра изработка =D> ,в пъти по интелигентно от конуса на Стефан.

Колега, от публикацията виждам някакво мъгляво обяснение, няколко снимки на кутията, и една заварка, която аз с левия си крак ще направя по-добре на 3 ракии без мезе. :lol: Ти как разбра колко е интелигентно?

Тема "Конкурс 2012 - #15 - Инверторен заваръчен апарат" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: