От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
profy - специалист
bulhomes2 написа:
...
Такива разговори са за детската градина, че не ми се споменава онова заведение с преобладаващо бели престилки.
Не ме занимавай с подобни инсинуации.
alsted - майстор
Видно е! Няма как да не си доволен. Подхлъзна някои хора по всякакъв начин. Дори успя да прокараш промяна в правилата :arrow: Докопа награда, но се "разсея" да отговориш на много въпроси за безопасността и стандартизацията. Защо си мислиш, че никой не забелязва периодичното ти изчезване след някоя изцепка? Наистина ли вярваш, че може всички ей-така да забравят какво са яли вчера?
Какъв експеримент? Ти компрометира с щракване на пръсти много сериозни разработки. При други обстоятелства действията ти биха били за прокурор. За мен поведението ти в случая е меко казано надменно и призовавам някой модератор да вземе отношение и да ти каже, че въпреки идеалния замисъл на форума тук нещата са и точни, коректни, колегиални и почтени.
bulhomes2 - майстор
profy написа:
Такива разговори са за детската градина, че не ми се споменава онова заведение с преобладаващо бели престилки.
Не ме занимавай с подобни инсинуации.
Профи, благодаря ти за участието във форума. Аз лично вече няма да обръщам внимание на постовете ти. Форума е за взаимопомощ. Пожелавам ти в живота все на помощници като теб да попадаш!

Тема "Конкурс 2012 - #19 - Използване на бактерицидни лампи в дома" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: