• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
svetliopi44 - Чирак...
Абе по- добре не правете за напред конкурси.
Миналия конкурс пак имаше спънки.
Нито се организират като хората, нито участниците са читави.
Аз неразбирам какъв е тоя мазохизъм.
И даите на бай Стефан една тениска със щампа 300лв. :lol: за копирания от нета конус ли е , пирамида ли е та да се спре.
ArturDent - Почти Безобиден
професионал написа:
joro39 написа:
а не може ли да си купим тениски.
:?:+1 - Аз също се опитах да участвам само заради тениската!По-нататък ако имам повече свободно време ще си пусна материала в отделна тема - простичко е, но мен си ме кефи! :lol:
http://teniski.eu/
Това си е чиста реклама, но не вярвам администраторите да имат нещо против. :-D
Mapek - специалист
Искрено съжалявам, но пак ще се включа. Искам поне да се разгранича от "посочените с пръст". Наистина съжалявам, че участвах в конкурса. Изкуших се от качването на статия в сайта. Давам си сметка, че това е можело да стане винаги, като просто съм я прател на админа /Bobby/ - мисля, че имаше такава покана принципно?
Може би е уместно да се обяви официално, че сайта подарява по една тениска на всяка качена статия, а в края на годината ако иска администрацията да си обяви своите фаворити като им връчи някаква поощрителна предметна награда - сувенир с лого, картина или каквото и да е, за което да не си заслужава "да се избиваме" (или поне така да им се струва на някои).
kalpev - специалист
Идеята на конкурса е добра и я аплодирам. Проблемът е в реализацията му.
Ако не искате догодина да има същия цирк, просто поставете изрично условие, че участниците в конкурса нямат право да пишат, коментират или изразяват мнение по участващите теми, освен собствената си. Това е заложено във всеки един конкурс по света и например при "Мис...едикакво си" оценката я дава жури и публиката, а не питат самите участнички по между си коя е по-хубава.
Стефко - специалист
В тоя форум повече в конкурс НЯМА да участвам. Просто не си заслужава нервите. А причината за моето участие съмсем не е финансова.
bulhomes2 - майстор
Бих казал, че е добра новина =D> :lol: Не заради конкуренцията, а заради цирковете.
Ahmakov - специалист
За участие в цирка, не е необходимо участие в конкурса. Не всичко е пари, има и принципи.
Стефко - специалист
Именно. Вече ще съм само наблюдател на цирковете. Просто си намерете друга жертва. Стойностните хора постепенно се оттеглят.
rockwall - майстор
Разгледах статиите на почти всички участници и въпреки разразилата се крамола,
мисля че конкурсът беше полезен и мотивиращ.

Хареса ми, че беше за по-обикновени и НАПРАВИСАМ проекти, а не за някакви супер
иновации или изобретения и според мен постигна целта си.

Не споделям предложенията за прекратяване на конкурсите, даже напротив!

Поздравявам всички, представили свои творения и и следващия път ще се включа, ако мога.

Прикачен файл

napravisam.jpg
Последна промяна от rockwall на ср ное 21, 2012 11:02 am, променено общо 1 път.
stiv1961 - майстор
Това ли са победителите :-D Ми те много арни бе :supz:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10

Тема "ФИНАЛ на конкурса "НАПРАВИ САМ 2012"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: