• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
Bobby - специалист
Уважаеми съфорумци с удоволствие ви съобщаваме ,че приключи класирането на конкурса "НАПРАВИ САМ 2012"
Решението ни беше трудно, заради разнообразните ви и оригинални идеи.

1во място и парична награда от 300лв печели Йордан Лазаров "profy" със своят проект: "Домашна сушилна камера за плодове и зеленчуци"
2ро място и парична награда от 200лв печели Ивайло Тасев, потребителско име “photoman" със своят проект: "Компресор"
3то място и парична награда от 100лв печели Иван Димитров - "king82" със своят проект: "Камина за вграждане"

Всички останали участници получават утешителната награда, тениска "НАПРАВИ САМ".
В момента тениските се изработват и до края на месеца ще бъдат изпратени на всички участвали.
dakata_kn - помощник
=D> =D> =D> честито на спечелилите!!! Беше интересен конкурс с много различни и интересни проекти. Очакваме следващият конкурс :)
Mapek - специалист
Bobby написа:
В момента тениските се изработват и до края на месеца ще бъдат изпратени на всички участвали.
:? Кое в момента се изработва - щампата, тениските, преждата, памука или може би семето за памука?
Как ще бъдат изпратени на участниците - насън? Как ще стане това без да имате адрес?
При това до края на месеца??? Стига бе :lol:
jekasus - майстор
Боби, заключи този раздел на форума, че вече почнаха...
Bobby - специалист
Mapek написа:
Bobby написа:
В момента тениските се изработват и до края на месеца ще бъдат изпратени на всички участвали.
:? Кое в момента се изработва - щампата, тениските, преждата, памука или може би семето за памука?
Как ще бъдат изпратени на участниците - насън? Как ще стане това без да имате адрес?
При това до края на месеца??? Стига бе :lol:
Ами, да. Всеки участник е изпратил адреса си, както и размера си. Според това се изработват щампите на всички тениски. Иначе тениските си ги имаме. Не виждам нищо странно в това. В конкурса участват 25 проекта.
Отговарям на всякакви въпроси.
bulhomes2 - майстор
Честито на спечелилите :partyman: Действително имаше доста дразги около конкурса, както и неуредици по организацията, но според мен резултата си заслужава. Всички теми са интересни и има какво да се научи от тях. Сигурен съм, че има участници, които не биха си играли да публикуват това, което са направили, ако не беше конкурса. Аз лично, дори и без награда отново бих участвал и в бъдеще. Ако имам какво да покажа де :lol:
inspo - майстор
Честито на спечелилите.
Тъй като вече всичко приключи -да си кажа и аз мнението.
Уж беше важна оригиналноста, а няма нито един оригинален проект от спечелилите.
Две печки и един компресор. Нещо което всеки може да копира от някъде и да го направи.
Да бяхте обявили конкурс за най дълга и добре написана статия щеше да е по хубаво.
Оригиналните проекти останаха неоценени - според мен. Също и артистичните.
Не оставайте с грешно впечатление за написаното от мен. Статиите които спечелиха са добри. Но или аз не съм разбрал добре условията на конкурса или оценяващите.
Не държа да сте съгласни с мен, но аз така виждам нещата.
EDI - майстор
Честито на спечелилите, и нови успехи на всички участвали :partyman: .Нямах време да се включа, но се надявам при следващ конкурс да успея да участвам.
Миленица - специалист
Честито на печелившите! Лично на мен ми беше фаворит уредът за сушене и тайничко ще продължавам да въздишам по такъв. :) Един ден, ако се обзаведа с къща, може и аз да имам късмет да имам такъв, а и дотогава profy може да му е направил модернизации :wink:
п. п. вероятно е късно да си пращам размера за тениската на организаторите - май мъжо ще се кипри с тениска "Направи си сам" - тюх ... :lol:
Ahmakov - специалист
Е след като конкурса приключи, мога да взема отношение за крайния резултат.

Тръгвайки от едното изделие, за да стигнеш до другото изделие, след 20тина патента...Сега вече е ясно, защо никой не желае, негово изделие да се произвежда в България...

Господа, Вие деца нямате ли? Нека господина, спечелил наградата Ви, да Ви обясни, както много пъти го е правил, по други поводи и на други места, че ако някое дете реши тайничко от Вас да си вземе от вкусните сушени плодове и напипа голия реотан, с произтичащите от това последствия, то Вие модераторите, администраторите и организаторите на този конкурс, носите не само моралната, но и юридическата отговорност за настъпилите последствия.

Изразявал съм мнението си за горното ръкоделие и на други места. То влиза в графата не правете това в къщи, то е много опасно за Вас и Вашите близки!!!

Какви бяха Вашите критерии за класирането. Като участник в този форум имам правото да знам.

Прикачен файл

недоразумение.JPG
недоразумение.JPG (69.02 KиБ) Видяна 8771 пъти
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Тема "ФИНАЛ на конкурса "НАПРАВИ САМ 2012"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: