• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.
fox_vt - майстор
Абе споко бе отначалото на конкурса все бързате ли бързате кво толкова се впрягате те хората от добра воля решили да направят нещо нито са искали нещо от вас нито нищо.Аз съм отскоро в сайта ама се чудя ако е имало предишни конкурси дали все така сте реагирали :lol:
Mapek - специалист
fox-болярино, чул ли си да казват: "не си слагай пръстите там дето скърца вратата?
Преди повече от от век един чех пребиваващ по наще земи се въмущава:
Константин Иречечек написа:
За мен най-лошото в България, е чудесното наслаждение, което имат тук хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата. (13.12.1881)
Не мога да разбера как не проумявате, че срещу кауза не е нормално да заставате, освен ако пряко не сте заинтересовани (меко казано)!
fox_vt - майстор
Или като това "като си в глутница с вълци ще виеш заедно с тях" нали еми айде....

Къде са ни тениските къде ни е чашата докога ще ги чакаме няма се занимаваме с вас цял живот,аман от организатори и т н.

Хмм май има ефект чувам как се печатат логота и стъпки към пощата за изпращане....

Дали да не пробвам същото агитиране за по голяма заплата или за всичко окепазено в българия ама и ти марек искам да дойдеш там да викаме че да се оправи държавата щото не е важно да ни е наред държавата а важно е тениска и чашка да имаме да си сипваме студена водица докато не е поскъпнала и тя. [-X
Mapek - специалист
Нещо си говорим на рлазлични езици, като че ли :?
Някой нещо е обещал и не го е изпълнил. Някой се е почувствал обиден от това и пита какво се е случило. Друг, който нито е засегнат, нито му влиза или излиза, каквото и да е, се хвърля да пречи, да се подиграва и направо да обижда - ей така заради идеята или броя на постовете си може би ... Точно затова навън, българите се крият едни от други, точно от това се възмущава Иречек преди повече от век ... Не знам и аз вече как да го кажа ... ще пробвам и така: като не можеш да помогнеш, поне не пречи! Да наистина тук проблема е дребен, но като си пречим в такива дребни борби, кой ще смее да тръгне за истинска справедливост на по-високо ниво?
Не искам тениска, нито чаша за участието си в конкурса (това съм го заявил лично). Въпроса е принципен!
С удоволствие бих си купил, стига да бъде обявено как може да стане. Нещо не виждам teniski.eu да предлагат такива (с логото на сайта)? Админа беше писал, че имало много :? Това поне вярно ли е? Ако - да, кажете как да си купим, моля!
Тани - модератор
Админа лично ми е обещал по телефона да направи нов раздел за пасивните къщи. Това не би му отнело кой знае колко време, но не може да си изпълни обещанието вече две седмици - толкова много работа имат покрай празниците (Дай Боже всекиму!) Опита ме е научил, че тук нещата не винаги се случват в срок НО СЕ СЛУЧВАТ! Щом е обещано нещо, ще се изпълни! Не оправдавам администраторите, но моля за търпението ви!Ще си изпълнят обещанията! Не е нещо на живот и смърт, за да си разваляме настроението!
fox_vt - майстор
Друг, който нито е засегнат, нито му влиза или излиза, каквото и да е, се хвърля да пречи, да се подиграва и направо да обижда - ей така заради идеята или броя на постовете си може би
Явно това за мен се отнася :-D дай да направя още един пост да се трупат че на 1000 ми броят пари :-D Та аз съм един от 25 те участвали в конкурса и съм 4 тия който е пратил тема демек от първите.Да съм бил недоволен от срока или забавянето или изобщо от нещо в конкурса-НЕ.А от всички 25 участници има само двама трима които лаят месеца другите що нищо не казват според теб а дали защото е принципен въпроса?И като лаяхте толкос време за забавянето кво стана когато организаторите решиха тогава приключиха конкурса а не щото някой си лаял.Някой решил да даде безвъзмездно нещо като има облага само една реклама и вие скачате се едно сте подписали договор за покупко продажба.Колко пъти трябва да ви се обясни че администраторите си имат и друга работа че да се занимават точно с вашия конкурс.Ако има някой обиден се извинявам макар да не съм пускал обиди към никого ама нейсе.И не се дръжте като малки деца :wink:
bulhomes2 - майстор
Въпреки, че се опълчвам на собствениците на любимия ми форум - случва се нещо нередно, а пред себе си съм си обещал да не оставям нещата така, ако мога да направя нещо. От закона за задълженията и договорите:

XVII. ПУБЛИЧНО ОБЕЩАНИЕ ЗА НАГРАДА
Чл. 368. Публичното обещание за награда за извършване на определена работа, дадено в писмена форма или обявено чрез печата или по друг начин, задължава обещателя да заплати наградата.
Когато работата се извърши от две или повече лица, наградата се разделя между тях съобразно участието им в извършената работа, а ако това не може да се определи, тя се разделя между тях по равно.
Когато по този въпрос не се постигне съгласие между лицата, наградата се дава, след като спорът се реши по съдебен ред.
Когато работата бъде извършена от две или повече лица, независимо едно от друго, наградата се дава на лицето, което първо представи работата, а когато тя се представи от тях едновременно, наградата се разделя по равно.
Чл. 369. (Ал. 1 изм. - ДВ, бр. 12 от 1993 г.) Публичното обещание за награда за най-добро извършване на определена работа (конкурс) задължава да се изплати обещаната награда на лицето, чиято работа е спечелила конкурса.
Решението на въпроса, дали представените работи отговарят на посочените в конкурса условия, както и сравнителното оценяване на работата, се извършва по определения в обявлението начин.
Когато бъде признато, че участвуващите в работата лица еднакво заслужават наградата, тя се разделя по равно между тях.


Не ми е толкова зор за тениската и чашата, но тук имаме неизпълнено обещание. Не ми се ще да изпадам пак в лирични отклонения как ако всички се борим с неправдите, а не ги приемаме като даденост и подминаваме - ще живеем в по-добра държава.
bulhomes2 - майстор
Благодаря на организаторите за конкурса и подаръците. Искрено се надявам, че не са в резултат на последния ми пост!

Ей го и тумбака с тениската. Чашата малко се беше счупила, ама спиди нещо записаха там...
Прикачен файл:
IMG_0180.JPG
Прикачен файл:
IMG_0179.JPG
ZEDYCUS - майстор
:prayer: И от мен едно голямо Благодаря . :partyman:

Прикачен файл

ABCD0001.JPG
petkomz - специалист
И моите пристигнаха!!! \:D/ Благодарности на организаторите!!!
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "ФИНАЛ на конкурса "НАПРАВИ САМ 2012"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: