• 1
  • 2
Жилището на най-малките
W123 - специалист
Значи дето видаш да не е избързал.
Или е избързал преди да е напълно изсъхнала предната ръка или се е забавил.Боро можеш спокойно да го повториш мокро върху мокро стига да не го изтървеш и да позасъхне.Въпреки че аз винаги без значение какъв вид шпакловка или мазилка полагам задължително изчаквам да изсъхне.Веднъж точно с Боро съм повтарял мокро/мокро и няма проблем.
Карай бе...нали си се оправил.
Сега да ти кажа какво ползвам аз като грунд преди латекса...познай...БороГрунд 1/4.Слагал съм и Деко 1/10 и не е имало никакъв проблем но съм се доверил на Боро на 100%.
А ще ми повярваш ли че върху супер крива варосана стена без да се чисти съм грундирал с БороГрунд 1/5,след това една ръка лепило Баумит Дуоконтакт,4-7мм МП Лайт на Кнауф,една ръка шпакловка на Боро,една ръка сатен на Кнауф,грунд Боро 1/4 и Леко.Естествено всяка ръка е чакана да изсъхне.Вече незнам колко време не е мръднала стената и няма една пукнатина или мъничка цепка...
Ако всичко е нормално с тази вода с която мокриш за да ти се надуе шпакловката в твоя случай нищо неможеш да й направиш на стената.Ако и с пароструйка я одухай и пак неможеш да я барнеш.
Важно е да се спазва това което пише одзад на торбата-колко вода на колко суха смес и колко и как се разбърква.
  • 1
  • 2

Тема "Помооощ! 2 квадрата шпакловка на земята при минаване с боята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: