Жилището на най-малките
dundurma - специалист
здравейте съфорумци :razz: моля ви за идея за детско легло,но изискванията са малко по-особенни :? стаята е малка и дефакто няма място за още 1 легло.единствената възможност елегло на 2 етажа,но 1 дете е на 2 години , а бебето трябва да се роди всеки момент.мисълта ми е ,че голямото е на 2г има вероятност да падне,а ако леглото е от тези,на които долното се издърпва,ще пречи може би за обслужването на бебето.моля ви за идея :prayer: :prayer: :prayer: :prayer:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Дай все пак някакви размери на стаята.
dundurma - специалист
n_a написа:
Дай все пак някакви размери на стаята.
стаята е 3на 3,но се използва и за спалня от родителите,има спалня,гардеробче,детска кошара :shocked:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Малък кошмар. Няма невъзможни неща. Дай повече подробности, нещо като скица.
По принцип, ако в леглото се припълзява откъм краката, няма проблем с падане.
vidrata - специален-специалист
Здрасти бургаски, апартамента същия с оная прословута баня ли е??
Щот банята голяма ми се видя за гарсонера а пък тач стая 3 на 3 коя е .Мойта спалня е около 14 кв.м..Чудя се как ли да стане твоята работа ама не виждам в тая теснотия как да стане и удобно и практично пък и да има място като станеш през ноща да не стъпчеш децата.Все ще измислим нещо!
dundurma - специалист
vidrata написа:
Здрасти бургаски, апартамента същия с оная прословута баня ли е??
Щот банята голяма ми се видя за гарсонера а пък тач стая 3 на 3 коя е .Мойта спалня е около 14 кв.м..Чудя се как ли да стане твоята работа ама не виждам в тая теснотия как да стане и удобно и практично пък и да има място като станеш през ноща да не стъпчеш децата.Все ще измислим нещо!
не става въпрос за апартамента с ПРОСЛОВУТАТА БАНЯ ,а за панелка на мои приятели,на които се опитвам да помогна,тъй като финансите им не са цветущи, а най лошото е че баджанака(собственика на панелката)хем няма пари,хем се прави на велик и не иска помощ,а в крайна сметка детето ми е племенник :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Въх! Роднински ... емоции...
Представа си нямам от панелско разположение. Опиши стаята с Приблизителни разстояния - врата, прозорец, и налична мебел.
dundurma - специалист
n_a написа:
Въх! Роднински ... емоции...
Представа си нямам от панелско разположение. Опиши стаята с Приблизителни разстояния - врата, прозорец, и налична мебел.
тъй като съм лаик :lol: ,то това е опит за чертеж

Прикачен файл

img003 [800x600].jpg
img003 [800x600].jpg (33.85 KиБ) Видяна 8670 пъти

Тема "идея за детско легло" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: