Жилището на най-малките
dido_boi - специалист
Да боите са акрилни, само че след като са направени стъпките на вратата е хубаво вратата да се напръска с безцветен лак - най-лесно е с флакон, така се запазват стъпчиците за по дълго (за съжаление само това не съм направил) :)
Илиян Илиев™ - майстор
Хубаво е и някоя стъпчица по тавана да се направи.
dido_boi - специалист
Илиян Илиев написа:
Хубаво е и някоя стъпчица по тавана да се направи.
За това не съм се сещал то и без това тавана е окачен - от този AMF платната се свалят лесно :?
Преди сме и правели звездно небе (има такива фигурки - звезди, луна и др) ама не се задържа много
dido_boi - специалист
Получавам критики от половинката ми и трябва да призная нещо: Идеите(повечето), самото рисуване на картинките какви мебели да има в стаята са на нея - жена ми; Аз участвах главно в разрешаването на техническите проблеми ( например как да експонираме снимките на стената ) така, че голяма част от заслугите да стане такава красива стая има съпругата ми :cool:
sasooooooooo - "специалист"
Кой, какво, няма значение! Важното е, че това е стаята на детето ви и е станала прекрасна!
skyfx - специалист
:klatsch: :klatsch: :klatsch: :thumbs:

Браво!

Може би ще се опитам да ти копирам идеята.

Детето иска Power Rangers на стената.
Много мерси за страхотната идея, сега остава да намеря и прожекционен апарат, че аз преди време си играех ама през лист с натискане очертавах по стената и после дорисувавах, но така е къде къде по-лесно
NRG7 - специалист
Идеята си я бива,наистина. :2thumbs: Хитро замислено и благодарност,че я сподели с нас. :)
И аз имам такава идея,но имам идин проблем.Ще нарисувам картините,това никакъв промблем,но искам фон примерно гора или нещо такова още не съм го измислила и въпросът ми е: Кое първо да норисувам фона или картините и какви бой да използвам акрилни ли?Щях да забравя с какво да подготвя стените първо?Мерси предварително.
decorating_walls - напреднал
съвсем ясно е, че се започва от фигурите, ти от десерта ли започваш когато хапваш?
стените се грундират и след това се преминава към рисунъка, с акрилни бои ще е най - удобно!

Тема "Вижте стаята на детето ми" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: