Жилището на най-малките
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 12:52 am, променено общо 1 път.
Стефан - майстор
Не се засягай, но с показаните боички още повече ми грознее. Можеш ли да дадеш пак с боички нещо много по-прозиращо/имам в предвид повече да личат шарките на дървесината/, и в тоналност с цветовете вътре в кошарката? Примерно рамката на гребена в кафяв тон, а пръчките в тоналност. :?
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 12:52 am, променено общо 1 път.
phoenix - специалист
мерси за визуализациите.
И аз си мисля че няма да е зле да я байцна или боядисам решетката. Честно казано си мислех да намеря подходящото фолио и да я облека направо с фолио с някакъв готов цвят само, че какъв....? Сега двата цвята наистина си пречат и някак си не се връзва чам с цвета на ПДЧ-то... но вчера докато и пих кафето!!!! се сецнах много яко и днес едвам дишам.
Като се пооправя ще помисля по въпроса. Все си мисля че трябва да я направя с някакво тъмно фолио с цвета на канта а решетките да са светли.... но едва ли ще намеря фолио с цвета на плоскостите, така че може и да е с чисто бели решетки или да намеря фолио имитация на алуминий и да станат лъскави решетки, катооо дръжките примерно.
п.п.
явно ще има още снимки :-D
иначе тези най-ми допаднаха
Изображение
Изображение
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 12:53 am, променено общо 1 път.
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 12:51 am, променено общо 1 път.
mim - специалист
видях думичката "избелиш"
аз бих заложила на нея
гледах в бриколаж в секцията с лаковете нещо което избелва дървото и готовите с него неща седяха много готино

внимавай много с лаковете, че като почнат да растат зъбките и може да гризе всичко, което докопа
на повечето пише: не се препоръчва за детски мебели и играчки, избягвай ги за тази цел

и да се оправяш скоро :2thumbs:
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 12:51 am, променено общо 1 път.
phoenix - специалист
ха, много интересно ти си първия човек който ми казва че си падам по безцветието :? :-D , аз всичко обичам да ми е шаренко и всички ми разправят колко много цветове съм насложил. Ще дам кратък пример с хола:
тавана беше на син с бели облаци, едната стена жълта с някакви фигурални мотиви с други цветове на жълтото, едната стена беше с тапет на тухлички останалите стени бяха бели със сини лампи по стените с формата на "свещи", на всички стени има фриз на височина метър. и под него има тапети с рози, като най-близо до пода си играх да изрежа тухлички от тапетите и да направя ефекта на това все едно има рози зад паднал зид. За съжаление всички тези цветове правят стаята много яка особено вечер, но през деня.... както казах това е приземен етаж и стои доста мрачно. Сега махам последователно тапетите и шпакловам стените, но това става поетапно. Старая се да боядисам стените в светли пастелни тонове. Кухнята е бледо-жълта с шкафове които са откровено кафяви. В спалнята.... там където е креватчето стените са бели, като едната е жълта. За това и сме си купили ярко-сини, жълти и червени чаршафи, и така се получава пъстра спалня. Сега трябва да правя и нови гардероби, нова спалня....няма край ей.
п.п.
и за да покажа че си падам по цветовете, ще ви покажа каква табелка направих за офиса.
Изображение
Последна промяна от phoenix на вт мар 17, 2009 1:46 pm, променено общо 1 път.

Тема "питане за коректни размери на кошара" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: