Жилището на най-малките
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Иди и измери в някой магазин, да ти е спокойно.
NRG7 - специалист
phoenix написа:
n_a написа:
Колко е разстоянието между пречките? Има си нещо като стандарт. В смисъл, максимално разстояние, за да не мине на детето главата и да се заклещи.
тука също се чудих, но оставих разстоянието между пръчките да е 10 см.
как мислите дали е добре... ъъъъ колко е стандарта?

Абсолютно ти е достатъчно 10см. разстояние м/у пръчките на решетката така,че не се тревожи. И аз съм на това положение,споко. :2thumbs:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
"Абсолютно", но необосновано изказване.
http://auction.bg/uploaded/636abe516f48 ... cad57a.jpg Класическа, соц кошарка, с 8см между пречките.
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 12:54 am, променено общо 1 път.
phoenix - специалист
за този отговор питах в самото начало.... жалко, че чак сега получих тези размери. Решетката вече е готова. Поне тези 60см. съм ги докарал, матрака е 13см дебел и влиза точно в отвора си. Другия път направо тебе ще питам. Остава ми някакъв вариант който ми хрумна да сложа алуминиеви тръбички между дървените ребра и мисля че ще се получи доста ефектно, ноооо вече започвам да се изморявам
п.п.
скоро ще пусна и поредните 2 банални теми за комина и влагата, но за сега чета какво има писано.... и само да кажа, че проблема с моя комин още не съм разбрал някой да го е решил или имал... ама нека да до изчета всичко.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Стегни се де. Питал си преди по-малко от 24 часа, при това решетката ти бе почти готова. Вземи я оправи, да не си травмираш детенцето. Монтирай междинни между съществуващите. И намери тънки кръгли. Детето ще се катери по тях, трябва да успява да захване.
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 12:54 am, променено общо 1 път.
phoenix - специалист
е то аз съм си спокоен... поработвам си докато бебока спи, но все пак питането ми е от Нед Фев 01, 2009 12:32 pm, както и да е... ще помисля за тези пръчки.
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 12:54 am, променено общо 1 път.
phoenix - специалист
решетката ще е до долу, там за сега липсва една летва, която ще е ограничителна за матрака и на която ще легне решетката.
Нещо такова, само че летвата е от ПДЧ в цвета на леглото. Просто сега не съм я сложил.
Изображение

Тема "питане за коректни размери на кошара" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: