Жилището на най-малките
EmoZ - специалист
Супер изглежда, само две забележки:

1. повивалника е много малък, това съвсем скоро ще го оцениш;
2. решетката ти е плитка, както ще ти дойдат и страниците плитки, дори и да свалиш матрака на долното ниво, и това скоро ще го оцениш (от опорната повърхност до ръба 45-50 сантиметра е добре).

Ако ти е първо дете - добре дошъл в джаза, за следващото 'ше оправиш 'дизайна'.

Успех.

п.п. Казвам ти ги тез работи 'щото малката ми дъщеря е на 11м, а голямата се преметна през решетките, като беше малка.
phoenix - специалист
От матрака на долното ниво до ръба на решетката са точно 50см.
За повивалника честно казано го ползваме само от време на време, понеже ни е в пъти по-удобно да правим това на барплота в кухнята. Там го ползваме само при нощното хранене. Все пак друго място за леглото няма и както се вижда от снимките това е максималния размер който можех да събера там, като за мен беше по-важно да направя повече чекмеджета и места за прибиране на бебешките дрехи. Място за отделен гардероб/ракла за бебо няма.
Купих кръгли пръчки за между тези които съществуват и днес ще ги наредя и тях. Така разстоянието на отворите на решетката става 4,5см.
п.п.
мерси за съвета все пак... ще помисля какво да измисля за повдигане на решетката, но това след време, мисля имам 2-3 месеца през които да свърша тази работа. Още сега почвам да го мисля.
mim - специалист
супер вървят нещата
аз за това не ти рисувах заобленко отгоре отстрани, за да закрепиш там прибираща се плоскост и така да стане 2х широчината за повиване
ама щом имаш цял барплот :-D
phoenix - специалист
та да покажа и 2 актуални снимки, какъв гребен направих на малката ни принцеса.
Изображение
Изображение
mim - специалист
така с различните решетки даже е по-гот :-D
EmoZ - специалист
phoenix написа:
От матрака на долното ниво до ръба на решетката са . . . на отворите на решетката става 4,5см.
п.п.
мерси за съвета все пак... ще помисля какво да измисля за повдигане на решетката, но това след време, мисля имам 2-3 месеца през които да свърша тази работа. Още сега почвам да го мисля.

Оооо, имаш даже повече от 2-3 месеца, но не чакай, щото тези работи се забравят :) (личен опит). Да ти е жива и зрава дъщерята!


Успех.
phoenix - специалист
ами днес сложих и решетката, та да постна снимка на готовото легло и на неговия собственик:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 12:53 am, променено общо 1 път.
Стефан - майстор
Аз не харесвам боядисано дърво - изчезва красотата на дървените шарки. Лично мнение. Ако се боядисва, може да се направи и от желязо. Ефекта ще е същия след боядисване.

Тема "питане за коректни размери на кошара" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: