Жилището на най-малките
pal
Здравейте,бих искала да попитам дали някой знае нещо за детски мебели в цвят бяло.Нещо от този род...

Прикачен файл

pckr_1[1].jpg
pckr_1[1].jpg (30.04 KиБ) Видяна 10472 пъти
Takezo Sensey - модератор
Какво трябва да знаем, има ги в по големите магазини за мебели :wink:
ronik - специалист
А и бяла боя има по магазините. :)
pal
Съжалявам,че въобще попитах нещо.Ако наистина ги имаше в нашия град нямаше да засягам дори такава тема.Благодаря все пак!
mim - специалист
можеше да напишеш за кой град питаш, щото в нашия има
пък ако няма можеш да пробваш да си направиш, ей така за стимул е по-добре понякога да няма
по-добре виж как се казва този форум и сайт и запретвай ръкави
Takezo Sensey - модератор
pal написа:
Съжалявам,че въобще попитах нещо.Ако наистина ги имаше в нашия град нямаше да засягам дори такава тема.Благодаря все пак!
Хей хей не така с този тон и с'я с ronik трябва да се чувстваме виновни за горните постове. :datz:

На такъв въпрос такъв отговор...
Не се сърди .

Как ти звучи:
"Здравейте,бих искала да попитам дали някой знае нещо за детски мебели в цвят бяло.Нещо от този род..."

За това и попитах :
"Какво трябва да знаем ..."

Нали ?

Сподели сега откъде си, за да помагаме . Кой е най близкия по-голям град .Тука всички сме много готЕни и ще получиш много отговори, ако зададеш правилно въпроса :

"Здравейте!
Търся да закупя мебели за новата ми децка стая.Бих искал/а да са в бял цвят... Аз съм от ...за съжаление в мебелните магазини в нашия град няма . Може ли някой да помогне с информация в кой най близък град бих могла(могъл) да намеря. Ходиме до град...но и там няма,проверихме и в ...но и там няма "..и тЕ така.

--------------------------------------------------
пожелавам късмет и успех в начинанието
:wink:
pal
Мисля,че сте прави наистина за начина ми на изразяване,но това е втория ми опит за запитване в сайта.Мисля,че предното ми запитване беше много по-образно.Там съм загатнала,че дори това е настроението,което искам да постигна с този вид обзавеждане.Сметнах ,че не бях достатъчно ясна и точно затова си редактирах втория път начина на изразяване и се опитах да бъда кратка.Наистина в интернет има толкова много сайтове ,но повечето детски мебели ми изглеждат ,като бизнес обзавеждане.Иска ми се да е малко по-битово и в същото време съвременно.Благодаря за вниманието.
Takezo Sensey - модератор
Всичкото това което сподели с нас е много хубаво .Може пък и ние да не се те разбрали. :?

Сега ще споделиш ли откъде си ,че пак не стана ясно.И нЕма как да те насочим :wink:
pal написа:
Сметнах ,че не бях достатъчно ясна и точно затова си редактирах втория път начина на изразяване и се опитах да бъда кратка.
Случайно да познаваш Кристофър Робин и в частност любимият му мечо Пух къде е изръсил афоризма :

Колкото повече , толкова повече ! :idea:
pal
Аз съм от град Шумен. :) Не знам дали сте посещавали града,но е много скучен:)
Takezo Sensey - модератор
pal написа:
Аз съм от град Шумен. :) Не знам дали сте посещавали града,но е много скучен:)
Провери във Варна :idea:

Тема "Детска стая" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: