Жилището на най-малките
dobrin90 - помощник
та , представен съм пред проблем , скоро ще правим ремонт на детксата стая - боядисването и сичко останало е от татко (има си фирма точно за такива работи) ,но проблема идва че искам да се направи някакъв гардероб или витрина знам ли как се води точно , тя трябва да има 2 бюра , между тях да има място да се сложи телевизор и уредбата и да останат доста шкафове за дрехи и темподобни работи , нали това ще бъде изцяло по едната дължина на стаята също така може и да е изцяло до тавана така ще има повече шкафове , а от другата страна ще има 2 легла и може би още някои гардероб ;) (свикнали сме да имаме доста шкафчета.

та начи ако може да ми дадете някоя програмка , да си го направя горе долу , или ако може да ми дадете някакви такива снимки

Мерси много

ПП в тая стая сме аз и брат ми ;) , само за инфо да се ориентирате

Едит : Дължината на стената е 3,20 - 3,30 метра
dobrin90 - помощник
ето горе долу така изглежда стаята , вмомента нямам точните размери ама сигорно до няколко дена ще ви ги кажа ( извинявам се за картинките но това е най-доброто което можах да направя :sad:

Прикачен файл

dobrin-staq.jpg
dobrin-staq.jpg (49.89 KиБ) Видяна 10237 пъти
Emerald - модератор
Две врати? А къде е прозореца? Нахвърляй макар от ръка, но с точни размери!
Здравейте, за детската стая ще ти дам един линк към един руски сайт , там ще намериш доста идеи. Всичко там е направено с 3D-програма, ще ти харесат идеите http://render.ru/gallery/show_work.php? ... award#work

Тема "Детска стая - идеи ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: