Жилището на най-малките
joy4j - специалист
мн. хубави идеи за освежаване на детска стая. Мисля че е по добре да се акценира не на стените, а на декорация и като в този случай с вратата, въобще Emerald супер е:)
B12 - специалист
ето докъде съм с детската,но има още много работа :sad:

Прикачен файл

Photo-0085.jpg
Photo-0085.jpg (32.51 KиБ) Видяна 7860 пъти
B12 - специалист
още

Прикачен файл

Photo-0084.jpg
Photo-0084.jpg (39.32 KиБ) Видяна 7848 пъти
B12 - специалист
още

Прикачен файл

Photo-0081.jpg
Photo-0081.jpg (36.64 KиБ) Видяна 7845 пъти
ev_dimov - специалист
Ето и от мен едно решение: врата ала Mondrian:
Изображение
Подробности тук
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 3:24 am, променено общо 1 път.
ev_dimov - специалист
Emerald написа:
Вратата е страхотна. :)

Не са ли прекалено ярки тези цветове, в които заставяте децата си да живеят? :? Имам чувството, че родителите често губят мярка за яркостта.. :?
е ми ...най- добре е да попитаме децата...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ev_dimov написа:
Emerald написа:
Вратата е страхотна. :)

Не са ли прекалено ярки тези цветове, в които заставяте децата си да живеят? :? Имам чувството, че родителите често губят мярка за яркостта.. :?
е ми ...най- добре е да попитаме децата...
С това не си хич прав. Много хора не осъзнават кое-как им въздейства, а деца даже и да усещат нещо, нямат опита, за да го определят като проблем. Сети се как при висок шум и ти повишаваш глас, започваш да говориш нервно и бързо и колко време минава докато осъзнаеш, че има дразнител, който можеш да премахнеш.
Прекаленото си е прекалено и бавно или бързо натоварва.
А решения за децата докато са малолетни и непълнолетни взимат родителите. Отговорността не е на децата, по мисля, явни причини.
ev_dimov - специалист
По принцип сте прави, бе хора, а ма си го гледате от вашите камбананарии.Къде,колко трябва да е мярата- според мен е една, според Emerald е друга,според n_a е трета...влизаме в едни дебри, където можем да си спорим до зори, без това да се отрази на линията на световното развитие. Но да се оспорва Мондриан така лежерно- тук не мога да се съглася. Тук ние сме малки. Тук имаме право само на лично мнение, защото човекът си е признат в целия свят, през 10-на години Мондриан манията експлодира в разни области(мода, инд.дизайн,web дизайн...), и ако трябва да предложа естетика на моите деца,то ще е тази естетика. Вие си решавате за вас. А по въпроса Що е това изкуство, и има ли почва у нас(разбирай и в къщи), аз мисля че има.
Последна промяна от ev_dimov на съб апр 19, 2008 9:50 pm, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Хей! Де се отплесна?! :) Аз ти коментирам отношението (е ми ...най- добре е да попитаме децата...), не естетиката.

Тема "врата детска стая" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: