• 1
  • 2
Жилището на най-малките
разгледайте какво направих в една детска градина и няколко детски стаи
http://www.album.bg/sunguard/
decorating_walls - напреднал
много е готино, колко парички излезна цялата работа, пиши на лични
evdoki - специалист
страхотно се е получило. какви бои се използват. благодаря.
masterval - майстор
Това не е истина!!! Не бях виждал такова изпълнение!
Оправдала си името "Детско царство", сподели, моля, за колко време и с какъв екип постигна това нещо?
Последна промяна от masterval на чет апр 16, 2009 11:18 pm, променено общо 1 път.
housedoktor - майстор
Добре дошъл при нас.А рисунките са супер свежарски .Браво
silllveto - Майсторица
Много сладко, поздравления :) Ще споделиш ли подробности :)
А това дребното бяло цвете от снимките - в Градинарство има питане за него, знаеш ли му името?
здравейте!Благодаря за хубавите отзиви!
рисувала сум сум с озветители за латекс смесени с бяла акрилна боя,но имайте в педвид че става много трудно.....ако е смаслени бои е много по-лесно ....но и по-скъпо естествено....
а иначе времето за изпълнение е 4 месеца,като съм работила не всеки ден ....а и зимата се чакаше пове4е да изсъхне...това е
като цена .........зависи от всичко .....някой ме питаха дали на квадрат взимам ..но то не можа да се определи на квадрат .....относително е !
по договаряне е....по- скоро!
Горе-долу една нормална детска стая -средно голяма,нарисужана на четирите стени и облаци по тавана-около 1000 лв.

а относно екипа с който сум работила ..........хихи.......сама работя .....за сега!
niki_sap - специалист
Страхотно е! Поздравления. Хич не обичам героите на Дисни, но предполагам децата са луди по тях и без тях не може :) Страхотно е, още веднъж.
NRG7 - специалист
=======
Последна промяна от NRG7 на ср юни 03, 2009 12:38 pm, променено общо 4 пъти.
ev_dimov - специалист
:prayer: :gott: :prayer: :gott: :prayer: :gott:
Особено ми хареса тази рисунка на тигърчето, дето виси на кабелите за ключовете :laola:
  • 1
  • 2

Тема "рисувани стени" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: