• 1
  • 2
Жилището на най-малките
crez - майстор
Аз ще ти опиша как бяха направени моите пък ти решавай. Две стандартни легла с матраци от комплестите с ракла, със странични табли и чекмеджета отдолу. Едното на пода в ъгъла на стаята ,а другото завъртяно на 90 град. над него, на височина 1.5 м. Закрепено на стената чрез "Г"-образни шини 3 на брой, две по дългата страна към стената и една на тясната към другата стена. Всяка от тях с по 3 дюбела и 6х80 мм. винтове. В задния край подпрян със стълбата за качване. Предния свободен край подпрях на страничната табла на долното. За предпазване от странично падане сложих една дъска повдигната на 20 см. от ръба на леглото. Жената не ми повярва че ще издържи и се наложи аз 120кг. мъж да спя една седмица на горното за да доказвам носимостта. Децата ми израстнаха на тези две легла,(20 години) като ги свалях едвам отвих шините.
crez - майстор
Когато направих леглата бяха на 6 и 10г. Голямото спеше долу , а малкото горе.
crez - майстор
n_a написа:
Мъжки или женски??
Какъв е проблема мъжки, женски, всички деца са достатъчно палави за да скачат по леглата.Доста оспамихме темата на човека. :oops:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ясно, женски. Ами виж, мъжките деца, особено когато са мнозинство и в пубертета.. не са палави. Това са двуметрови кипящи от енергия носорожчета с акъла на деца. Способни са да направят дупка на тавана с крак. От пода. Бе причина....
Не мсиля, че спамим темата. Питащият има две сладки малки момченца и представа си няма какво ще се случи с детската им стая само след няма и 10 годинки. Трябва да е информиран!
За успокоение на родителите: Тези неща се преживяват, повярвайте!
:lol:
..............................................................................
Ооо, не, не скачат палаво по леглата. Например 3ма скачат едновременно от горното легло на долното...
  • 1
  • 2

Тема "Двуетажно легло без първи етаж. Дайте идей." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: