Жилището на най-малките
Здравейте,

много ще бъда благодарна, ако някой ми подскаже какъв материал е най-подходящ, за да се осъществи тази мечта на малката ми принцеса. Камината ще е само декоративен елемент, трябва да е в бяло, но незнам дърво ли ще е по-подходящо за изработката и, гипсокартон или нещо друго.
Идеята е за нещо подобно :

Прикачен файл

5_7249.jpg
5_7249.jpg (40.92 KиБ) Видяна 10864 пъти

Прикачен файл

fireplace-imitation3.jpg
fireplace-imitation3.jpg (68.82 KиБ) Видяна 10864 пъти
bencho_rb - специалист
Answers: 1
по принтцип тези камини са имитатция не се ползват като камини, затова се правят от дьрво или мдф и се влага цялата ти твор4ески идеи как да ги заваршиш отвьтре.ето ти един пример как завьршик аз една такава камина

Прикачен файл

P1000833.jpg
P1000833.jpg (100.44 KиБ) Видяна 10853 пъти
Ауу, прекрасно, точно за това става въпрос!

Аз оввътре даже имам идея да дам на художник да ми нарисува горящ огън :roll: , но за самата и изработка незнаех какво е подходящо да се ползва. Щом казваш, че може дърво, значи трябва да търся дърводелец.

благодаря ти много за отговора, а би ли споделил колко като пари излезе твоята?
peter_m - специалист
С малко (много) повече пари можеш да сложиш електрическа камина. Така ще можеш дори да топлиш стаята ако се налага. А и има светлинни ефекти :)

Прикачен файл

White1.jpg
White1.jpg (17.17 KиБ) Видяна 10828 пъти

Прикачен файл

White2.jpg
White2.jpg (52.99 KиБ) Видяна 10828 пъти

Прикачен файл

white.jpg
white.jpg (32.57 KиБ) Видяна 10836 пъти
bencho_rb - специалист
Answers: 1
камината не е правена в бг но за нея използвах 1 лист мдф,2 дьрвени профила ,пло4ките бялите бяха в гаража на клиента а розовите ги купих с сьштия размер като бялите и по4ти един ден да го направя
Отоплението вече е измислено и функционира. Ако ще правя такава, истинска камина, бих я направила в хола да речем, не в детската стая.
За детската камината просто ще е един декоративен елемент, тъй като дъщеря ми много се притеснява, че като няма камина, няма къде да закачим коледните чорапчета :wink: .


bencho_rb, благодаря ти!
Мисията е изпълнена ! Каминката е от чам, боядисана е с автоемайл лак.


Изображение

За момента отвътре ще е така, но съм говорила с една фирма, като се зазими, да ми направят на стикер горящ огън :) .
torbalan - Дървен философ
екстра сте се справили!
sasooooooooo - "специалист"
Браво!
Стаята е разкошна - да си я ползва детето със здраве :)
trevolqka - напреднал
Ако се и нарисува един огън, още по-добре. :)

Тема "Имитация на камина в детската стая" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: