• 1
  • 2
Жилището на най-малките
Emerald - модератор
Ама това са легла за големи деца, не за 2-годишни! :o
Имаш спокойни деца, това мога да кажа.

Моята се е премятала от къде по-дълбока кошара. :? А колко пъти съм я намирала с главата на другата посока, невъзможно да се преброи... :?
Колкото до мястото, така както стоят, ако се сложат със страничните табли към стената, прекрасно се побират и двете и няма да ти отнемат кой знае колко повече. :?
jordanvass - майстор
"Колкото до мястото, така както стоят, ако се сложат със страничните табли към стената, прекрасно се побират и двете и няма да ти отнемат кой знае колко повече. "

Прекрасно се побират къде, Emerald? В твоята стая? Искаш ли да се обзаложим на бира с кебапче, че поставени едно върху друго леглата заемат почти 2 пъти по-малко място, отколкото поставени едно до друго? :wink: На никой мястото не му е излишно.
А ако трябва всички да се съобразяват с лудориите на твоята дъщеря, да ти е жива и здрава, значи да не правят въобще кошари, защото тя от всяка би изскочила, а да постиламе направо на земята за по-безопасно! :-D
Твоето мнение го чух, Emerald. Нека и други си кажат мнението колко убийствено опасно ми е леглото. :wink:
velsi - Почетен майстор
Според мене е перфектно. Поздравления! :prayer:
На подобна конструкция спяхме с брат ми като деца. Само че от старите дървени детски легла/кошари. Емералд повярвай ми аз също никога не съм падала (спях на 2рия етаж), а преградата, която баща ми беше сътворил, бе далеч по-ниска...

В крайна сметка ние направихме нещо като модела от сайта (направисам) с малки промени. Ще го снимам и ще го постна.
kir40 - напреднал
velsi написа:
На руски.
Много добре се е получило поздравления за положения труд


____________________________________

http://bebolino.mymall.bg/categories/%D ... %BB%D0%B0/
  • 1
  • 2

Тема "Двуетажни легла" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: