Жилището на най-малките
Здравейте!Имам едно въпросче относно прекарването на кабел за интернета ми.Тъй като стаята ми е прясно ремонтирана от-до,стените боядисани,прозореца PVC,искам да попитам бихте ли ми предложили някакъв начин за прекарване на кабела,със минимални поражения върху интериора на стаята.Благодаря предварително! :)
peter_m - специалист
зад первазите на паркета ... и както каза колегата - безжично, ако сметнеш разходите за прекарване на кабела и времето ще ти излезне по-евтино да го направиш безжично.
petkomz - специалист
BAlexandrov написа:
Безжично :-D
+1
Wi-Fi антена и Wi-Fi модем в съседната стая или където ти е удобно за кабела!
peter_m написа:
зад первазите на паркета ... и както каза колегата - безжично, ако сметнеш разходите за прекарване на кабела и времето ще ти излезне по-евтино да го направиш безжично.
Мда,тва е умно,и от въшната страна където е дупката за кабела,да я запълня със силикон примерно,все пак се предполага,че ще вали малко дъждец,тук таме и да не влиза вътре :D
naB4o - специалист
+1 за wi-fi, един най-евтин рутер и безжична карта за компютъра :) Ако ти трябва по-голяма скорост вземи рутер със n-протокол
mim - специалист
прозорецът не трябва да те интерисува, освен ако не си на сателит, кабелите трябва да вървят по стълбището, май не останаха такива, дето висят навън и все още работят

ако идва отвън - дупчиш стената, не дограмата, зад някой шкаф и пълниш с акрилен силикон

останалото зад первазите както казаха
ArturDent - Почти Безобиден
WiFi 802.11n

Рутера с картите, ще ти излезе по-евтино даже от обикновения кабел.
svetipampuh - напреднал
С WI-FI е най-голямата глупост. Дупчи смело дограмата в ъгъла и си ти. Нищо и няма. Тва с уарлеса ако нямаш познания редовно да го кънектваш и да сменяш канала си е голям филм. Решението си е твое.
dundurma - специалист
svetipampuh написа:
С WI-FI е най-голямата глупост. Дупчи смело дограмата в ъгъла и си ти. Нищо и няма. Тва с уарлеса ако нямаш познания редовно да го кънектваш и да сменяш канала си е голям филм. Решението си е твое.
бе купи си качествен рутер и тогава ще си говорим.

Тема "Прекарване на нет кабел?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: