Жилището на най-малките
nivanov - специалист
На мен това ми е професията, приятелю. Имал съм достатъчно възможност да тествам както и великолепните 100-доларови играчки, така и сериозна техника, повярвай ми, няма нищо общо. Освен това - FullHD имаш разделителна способност 1920x1080 пиксела, по 3 цвята на пиксел, което при абсолютно некомпресиран поток ти е 57 мегабита. Това обаче никога не тече - винаги си с някаква компресия. При мен мпег стрийм върху wireless-а (свален от DVB-S2 HD канал) прави между 12 и 14 мегабита, така че изводите доколко WiFi-то може да го носи го оставям на теб. Много обичам хора, които никога не са пипали читава техника, ми обясняват как евтиния боклук върши същата работа ...
BAlexandrov - специалист
Ето един примерен филм :wink:

Takers 2010 CEE 1080p Bluray AVC DTS-HD MA 5.1 DVDSEED - Gogeta
http://www.imdb.com/title/tt1135084

DISC INFO:

Disc Title:
Disc Size: 35 872 878 998 bytes
Protection: AACS
BD-Java: Yes
BDInfo: 0.5.3

PLAYLIST REPORT:

Name: 00001.MPLS
Length: 1:47:05 (h:m:s)
Size: 29 190 918 144 bytes
Total Bitrate: 36,34 Mbps

Изображение
dpp - специалист
nivanov написа:
На мен това ми е професията, приятелю. Имал съм достатъчно възможност да тествам както и великолепните 100-доларови играчки, така и сериозна техника, повярвай ми, няма нищо общо. Освен това - FullHD имаш разделителна способност 1920x1080 пиксела, по 3 цвята на пиксел, което при абсолютно некомпресиран поток ти е 57 мегабита. Това обаче никога не тече - винаги си с някаква компресия. При мен мпег стрийм върху wireless-а (свален от DVB-S2 HD канал) прави между 12 и 14 мегабита, така че изводите доколко WiFi-то може да го носи го оставям на теб. Много обичам хора, които никога не са пипали читава техника, ми обясняват как евтиния боклук върши същата работа ...
"Приятелю". Далече от такива като тебе дето с това се занимават. И аз се занимавам с това но не се изтъквам . Я виж добре долу каква е хавата дето е пуснал колегата. Айде сега си делни трафика от 54-те мбит-а и пусни какво да е по лана и пак ще си говорим дали ти върви нормално един такъв филм..
Аман от разбирачи..

Тема "Прекарване на нет кабел?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: