Жилището на най-малките
wizli - специалист
Искам да спретна на децата едно спортно кътче в стаята, за отвеждане на излишна енергия...
Мисля нещо такова:
Изображение

основи 5 на 10 греди, напречните каквото намеря д-30-40 мм, захващане с планки и винтове към пода и стената, долу плътен дунапрен 5 см.
Сега въпроса е къде да набавя всичките материали, дали ще намеря на едно място в Бриколаж-Практикер /Дружба/?

Прикачен файл

Untitled.jpg
MAPTO - напреднал
Не мога да ти кажа за материалите, но тези с кръглия профил до стената по проекта са много близо - опасност от заклещване на ръце и крака! Според мен там изобщо не трябва да има хоризонтални.
null - специалист
Преди време направих само шведска стена в къщи. Да кажа, че нямаше заклещвани крака и ръце. Две деца са минали вече през нея...
За напречните използвах дръжка за метла мисля, че беше. 1.50лв бройката от кварталната железария. 35мм - точно с един фрезер в талпата...
Ако имах място и аз щях да (може би) правя такава като твоята идея.
Благодарение на шведската стена (поне така мисля) не сме имали проблеми с катерушки, пързалки и т.н.
Децата знаят как да се държат.
Даже щерката като се качваше в началото не можеше да слиза. И като стигне до горе почва да мяука като коте някой да я свали.

Успех
ribnikolaevi - майстор
Да поизтупам темата от праха. Какво направи, wizli, докъде стигна с този проект? Намери ли материали и ако да, откъде?
Търсих дръжки за метли в нета - ф до 24 излиза. Иска ми се да е поне 30-35. Най-добре 40.
trevolqka - напреднал
За такова нещо, май доста голяма стая трябва да е.

Тема "Спортно кътче" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: