Жилището на най-малките
Sandman - специалист
Реших и аз да се похваля с една рисувана стена :)
Миналата година жена ми им нарисува едно голямо цвете. Тази година решихме да е нещо по-така. Та избрахме една картинка от нета, разчертах я на квадрати, разчертах и стената и тя я нарисува. Боята е акрилатна, използва цветители за латекс.
Ето малко снимков материал :roll:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
l_bonev - специалист
Много е яко ,сигурно много се радват. :prayer:
pavkatay - майстор
Супер е станало.
Ама те децата май са родени критици, защото гледам, че са поправяли миналогодишната рисунка с цветето :-D .
Spokoiniq - майстор
Евала за умението!За темата...не е моя стая, ама с тия оцъклени очички мангата някак ми е далече :)
Sandman - специалист
Благодаря за мнението ви!
Стаята вече е и с мебели, които правих близо месец, понеже работех по тях по час-два дневно.
Материала е ПДЧ на ОРМА, 18мм от фирма РОСИ. Цветовете са "топло жълто" и "бордо".
Леглата ги направих с механизъм с амортесьори(450нютона). Гардероба е с рафтове и 3те крила. Малко не бях сметнал кантовете на вратите, та двете врати стърчат отгоре с няколко милиметра :)
Ето линк към албума със снимки: http://sandmanbg.snimka.bg/other/mebeli ... 1.26790756
filmatoplo - майстор
=D> Супер рисунка -по скоро на моя трябва да му нарисувам Мишена , та да цели с купчета поне на едно место :wink: .Боядисах стените на детската в класическо бяло , но моя критик :-D веднага ме поправи с пастелите и цветните моливи :lol: -рисунките му са точно като тези под старото твое цвете. :wink: Един ден се заех с белосване наново , стана супер чисто ново , и след няколко часа се чу едно мое силно -НЕ ЕЕЕЕ .... , стената беше наново издраскана #-o :rolleyes: .Деца какво да ги правиш :yawinkle: .

Тема "Да покажа и на нашите деца рисуваната стая :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: