Жилището на най-малките
masteradmin - майстор
Да се прегради в стаята прозорец е нещо нечувано. Но именно това се е наложило за да се осигурят пълноценни условия за живот и учене на двама близнаци. От пода до тавана под ъгъл от 45 градуса към прозореца е монтиран двустранен остъклен стилаж. Получава се обширно книгохранилище достъп до което има и от двете страни. До прозореца от двете страни на "границата" се разполагат работните маси. Самата "граница" Не се допира непосредствено до прозореца и тавана което позволява на дневната светлина да прониква на "неотралната" ивица. Масите се намират от двете страни на тази преграда с прозрачни блокове (от стъкло). При това всеки обитател на стаята получава осветление от нужната му страна.

Прикачен файл

kabinet16.jpg
kabinet16.jpg (44.47 KиБ) Видяна 21060 пъти

Прикачен файл

kabinet17.jpg
kabinet17.jpg (41.73 KиБ) Видяна 21060 пъти

Прикачен файл

kabinet18.jpg
kabinet18.jpg (42.97 KиБ) Видяна 21060 пъти
galia_ - специалист
сиромах човек - жив дявол.
какво ли не измислят хората, за да отделят на всяко дете собствено пространство. добре са го направили. поздравления
shadowman - майстор
Това не го е измислил сиромах човек щото са дадени доста пари за стъклената витрина разделяща стаите, а също така са добавени две врати... инак добро решение, може би някой ден ще го използвам на практика.
galia_ - специалист
shadowman написа:
Това не го е измислил сиромах човек щото са дадени доста пари за стъклената витрина разделяща стаите, а също така са добавени две врати... инак добро решение, може би някой ден ще го използвам на практика.
имах предвид, че далеч по-добре ще е да се смени жилището с по-голямо и всяко дете да си има своя стая.
dimitariv1 - напреднал
аз мисля че не е нужно стаята да се прегражда щом са момчета просто трябват две бюра (СПОРЕД МЕН)
-------------------------------------------------------------------------------------
:prost: :prost: :prost: :prost: :prost: :prost: :prost: :prost:
kocetoo - специалист
dimitariv1 написа:
аз мисля че не е нужно стаята да се прегражда щом са момчета просто трябват две бюра (СПОРЕД МЕН)
-------------------------------------------------------------------------------------
:prost: :prost: :prost: :prost: :prost: :prost: :prost: :prost:
Трябва и преграда за да цъкат по-добре cs. :razz:

Тема "Как да разделим детската стая за 2 деца" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: