• 1
  • 2
Жилището на най-малките
dadko - майстор
Подкрепям мнението на преждеговорившите. Нашето чааве е на 5 г. и нещо и всички стаи в къщата се превръщат в детски стаи.
Да не говорим, че завоюва почти всички шкафове и гардероби за детски неща. За игра на децата си им трябва място. А и самите те много обичат легло на горен етаж, за да се катерят по стълбичката. Идеята с легло на горен етаж, а отдолу мяст за игра е повече от добра за ограничено място. Действай в тази насока. И като поотрасне детето и му потрябва бюро- под леглото.
друг вариант е т. нар. Wall Bed. Имаше две теми тук във форума за такова легло- такова, което се прибира към стената Ето едната:
viewtopic.php?f=35&t=40684
DTIvanov - специалист
bojidar-78 написа:
Здравейте на всички!!!Мисля да преградя терасата и да направя там детска стая,проблема е,че стаята ще е доста малка и се чудя дали въобще да я правя затова ви моля за съвет.Ще кача снимка с нейните размерите и ако е възможно помагайте с разположение на мебели легло,гардероб и бюро и съвет разбира се.Благодаря ви предварително
Ако има интерес мога да кача изпълнен проект на детска стая 2,4 на 3,3 м в която събрахме легло на два етажа с ракла за багаж под долното легло, стълбите за втория етаж са чекмеджета, бюро, и гардероб. За съжаление още не съм снимал готовата стая, че ми е малко далечко, но като имам път натам и това ще стане :yawinkle:
Иначе и аз смятам, че това трябва да ви е краен вариант. Детето има нужда от простор.
  • 1
  • 2

Тема "Детска стая -възможно ли е!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: