• 1
  • 2
Жилището на най-малките
Здравейте на всички!!!Мисля да преградя терасата и да направя там детска стая,проблема е,че стаята ще е доста малка и се чудя дали въобще да я правя затова ви моля за съвет.Ще кача снимка с нейните размерите и ако е възможно помагайте с разположение на мебели легло,гардероб и бюро и съвет разбира се.Благодаря ви предварително

Прикачен файл

детска стая.jpg
детска стая.jpg (26.6 KиБ) Видяна 6399 пъти
torbalan - Дървен философ
Е, ти по-добре в килера ги заключи!

Докато живеех по апартаменти - винаги най-голямата стая е била "детска", това на което обикновено му викат "хол"...
е да така е доста е малко но какво да се прави с тези "огромни апартаменти".
torbalan - Дървен философ
Ами аз винаги съм слагал децата пред себе си...
И така се получаваше, че живеехме практически в кухнята... А децата - в големите стаи...

Последно, когато живеехме в апартамент - едната голяма стая беше за големия син, а другата - за малкия, като имаше и една спалня да спим там...

Като цяло си живеехме в кухнята... За късмет - там кухнята беше мааалко по-голяма - да кажем 2.5х3.5 метра...

В предните две - три квартири кухните бяха 2.5х1.8 метра... горе-долу колкото терасата ти :)

С малка импровизация може да стане спалня от тази тераса...

Прикачен файл

123.JPG
123.JPG (40.88 KиБ) Видяна 6373 пъти
radius - майстор
Не причинявай това на децата, да не развият депресия. Ето примерен вариант, но това е малко дори за токийските стандарти. По добре дай целия апартамент, може да има свежи идеи.
Прикачен файл:
%20_1_~1.JPG
%20_1_~1.JPG (43.29 KиБ) Видяна 6369 пъти
Торбалане, ще хванат синузит децата, къде им сложи леглото под прозореца.
професионал - специалист
Торбалан постави там родителското тяло! :-D
ivanovrg - специалист
а колко е голямо детето
няма ли да се събере на едно по малко легло примерно 170
за да е обърнато на обратно
колко е висока терасата
едно легло на 2 етажа(леглото горе)
долния етаж бюро
шкафове
Здравейте!! Дъщеря ми е на три годинки и половина и май това предложение с легло на два етажа ми допада пък и така ще остане и повечко място.
nikolson - майстор
Божидаре, приемам че живеете в жилище с една стая и към нея имате тераса. Бих те посъветвал леглото на детето да поставите в стаята. "Родителската спалня" направете на терасата. Ще я ползвате само за сън. Млади хора могат да спят удобно на легло 140, даже 120см. Редно е детето да бъде в затопленото помещение.
Със здраве и пожелания да се нанесете в по-удобно жилище.
  • 1
  • 2

Тема "Детска стая -възможно ли е!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: