Жилището на най-малките
Здравейте и големи благодарности за този страхотен сайт и форум! :2thumbs:
Имам молба към вас, да ми дадете идея как да направим предпазна преграда за легло. Предстои малкият ми син, който е на 2г. да спи на него. Определено искам да е подвижна, т.е. ако има начин да пада или да се маха. :? Дано съм се изразила разбираемо.

Ще съм ви много благодарна.

Прикачен файл

49041.jpg
легло_2
49041.jpg (150.22 KиБ) Видяна 13437 пъти

Прикачен файл

49040.jpg
Легло_1
49040.jpg (160.11 KиБ) Видяна 13437 пъти
Emerald - модератор
Виждам местожителство Рейкявик. В детските магазини трябва да намериш всякакви сортове предпазни прегради, в това число и за легло, които лесно се монтират и свалят впоследствие при необходимост. :?
Emerald написа:
Виждам местожителство Рейкявик. В детските магазини трябва да намериш всякакви сортове предпазни прегради, в това число и за легло, които лесно се монтират и свалят впоследствие при необходимост. :?
Да, но вървят все заедно с леглата. Мерси все пак за отговора.
Emerald - модератор
Сигурна ли си? Защото абсолютно сигурно при нас има различни фасони предпазни перила, които са универсални и се произвеждат за да бъдат прикрепвани към всякакво легло. Има разни перила за преграждане на стаи, стълби и какво ли не още. При нас са малко луди на тема детска безопасност, по тази причина са забранени проходилки, скоро може и мекия контур по бебешките креватчета да забранят като гледам. :-D

Не мога да кажа конкретна фирма-производител защото малко сме минали тази възраст, но съм абсолютно сигурна. Има фирми които само на подобни неща са спецализирани. Попитай най-добре в магазините- със сигурност ще те упътят къде и какво да търсиш! Те не са и скъпи- не си заслужава да го правите сами. :?
Ох, ще трябва да пообиколим, а пък нямаме време. МЕстим се в нова къща в събота и малкия ще трябва да спи на това легло в отделна стая и малко ме е страх как ще стане.
Тук по-евтино излиза да купим нещо цяло, от колкото на части.
sav - помощник
Чувала съм ,че се продават само прегради в "ИКЕА".
benx - специалист
Преди доста време,когато се роди голямата ми дъщеря,живеехме в напредналият социализъм и по магазините нямаше нищо.Та се наложи и аз да мисля за нещо подобно,само,че правих и самото легло.В момента нямам снимки,но се опитах да нахвърля в най-груб вид идеята -моля да ме извините за качеството на снимката.
Надявам се,че има мъжко присъствие около теб и ще се справи със задачата.

Прикачен файл

11.jpg
11.jpg (62.29 KиБ) Видяна 13301 пъти

Тема "Предпазна преграда за легло" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: