Жилището на най-малките
dobromir.marinov - специалист
Синът ми е на пет години и ще правя нова детска,но не искам да е прекалено детска ,за да не се налага след 3-4 години да я правя наново .Спрял съм се на комбинация от два цвята пдч-пине орегон /светла дървесна шарка/ и синьо.Мисля да направя това ,но не съм сигурен дали е подходящо за дете . Дайте и вие идеи!

Прикачен файл

MA.jpg
MA.jpg (28.49 KиБ) Видяна 8204 пъти

Прикачен файл

MA0001.JPG
MA0001.JPG (122.73 KиБ) Видяна 8204 пъти
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Цветовете са последна грижа. След социализма изборът е голям и така ще бъде :wink: .
Не е добре че на работния плот няма подходящо естествено осветление.
Има някакво несъответствие в размерите.
Леглото е прекалено широко за близките 10 години.
Гардеробът е малък.
Препоръчвам да свериш размерите и да помислиш в посока повече място за дрехи, книги, дискове, играчки и изобщо всякакви джунджурии.
8180 - майстор
n_a написа:
Не е добре че на работния плот няма подходящо естествено осветление.
И аз на това обърнах внимание, гледайки първата (по реда на показване) скица, но от втората май излиза, че работното место е до прозореца.!?
Ако размерите на втората скица са верни, този проблем отпада, ако не е "левак" детето.
Каква е тази детска със самостоятелно WC?
dobromir.marinov - специалист
Леглото той си го иска голямо,а това до бюрото е прозорец. Ширината на гардероба е 100см.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
dobromir.marinov написа:
Леглото той си го иска голямо,а това до бюрото е прозорец. Ширината на гардероба е 100см.
Стената с врата излиза 350, а срещуположната и 316 ... За леголото - ОК :cool:
Бюрото - прозорецът му се пада изодзад отляво.
Един дълъг плот на цялата стена с големия прозорец? С контейнери отдолу... - ще облекчи визуално стаята, ще има повече въздух, и повече място за занимания
Pepina - напреднал
Според мен за едно дете е напълно достатъчно като размер. Препоръчвам ти цвят синьо капри и сари (светло жълто). Много добре се комбинират със светла череша за корпуса.
Поръчахме такава секция за децката и много сме доволни от резултата.
Pepina - напреднал
Нистина бюрото под прозореца ще пасне най-добре. И няма да е лошо да я раздвижиш малко.
С тази височина навсякаде прилича на кухненско обзавеждане.
dobromir.marinov - специалист
Грешката е моя -стената 356см.Мислех си бюрото да го направя ъглово,но за да има достатъчно място за стола трябва да отпусна поне метър.
На мен ми изглежда добре. Нашата детска и тя горе долу е такива размери, но по скоро е 3 на 3 метра. Аз да си кажа за цветовете :? дали няма да стане готино, ако корпусът е от бяло, а лицето е и синьо и бяло? На мен лично ми харесват такива изчистени цветове. Нашата стая е светложълта и си мислех за корпус бяло и лице светло жълто или обратното ...

Тема "Стаята на малкия хулиган" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: