• 1
  • 2
Жилището на най-малките
aromat - специалист
Какво мислите за тази комбинация.....бюро върху леглото......струва ми се че така би се спестило доста място, а и площа върху плота за бюро е достатъчна, ако тази конструкция е прилежаща към цяла стена отгоре могат да се добавят шкафчета ...етажерки.....
Леглото всъщност е плоскост, поставена на метална конструкция с прикрепени колелца и един матрак.
Лесно ли е за изпълнение, имам идея така да направя стаята на сина ми

Прикачен файл

leglo i buro.JPG
leglo i buro.JPG (10.8 KиБ) Видяна 10963 пъти
velsi - Почетен майстор
То за лесното е лесно, но дали е удобно да разкарваш леглото всеки ден насам-натам? А и за какво му е толкова голямо, да не кажа огромно бюро?
prascho - майстор
ще о...ва мацките върху бюрото :) малчуган :-D
aromat - специалист
ами чудя се как най-рационално да употребя пространството в детската стая, което не е никак голямо....3,30 на 2,60
housedoktor - майстор
А защо не използваш нещо подобно като идея?

Прикачен файл

tele_120_2_hf.jpg
tele_120_2_hf.jpg (196.37 KиБ) Видяна 10866 пъти

Прикачен файл

tele_120_press_1_hf.jpg
tele_120_press_1_hf.jpg (203.92 KиБ) Видяна 10866 пъти
aromat - специалист
при 2 врати в стаята и голям прозорец на едната стена е трудно, да не кажа невъзможно такова решение :sad:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Имаш ли представа какво правят децата в стаята си?
Мебелите се съобразяват с това :)
aromat - специалист
разбира се че имам, още повече че ми се налага да минавам през детската стая, за да вляза в спалнята си :?
aromat - специалист
ето такова е в момента разположението на детската и мебелите в нея, като предварително се извинявам за неугледната схема
имам идея обаче на мястото на секцията в десния ъгъл да се избие врата /плъзгаща/ към съседна стая, тогава евентуално вратата на срещуположната стена ще се затвори, в момента обаче в стаята няма гардероб, а рано или късно се налага да се ползва...
aromat - специалист
забравих да прикача файла извинявам се

Прикачен файл

detska.JPG
detska.JPG (11.18 KиБ) Видяна 10830 пъти
  • 1
  • 2

Тема "Удачно ли е?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: